Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
33,33%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
25,64%
Ján Garaj NEKA
17,95%
Jozef Mihalčin ĽSNS
10,26%
Andrej Gmitter NEKA
5,13%
Pavol Gašper NEKA
2,56%
Eduard Markovič NEKA
2,56%
František Bednár NAJ
1,28%
František Oľha Šanca
1,28%
Miroslav Škvarek SNS
0,00%
Milan Šteiner SZS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Vilenik, SNS
32 hlasov
2
Marta Vagaská, SNS
32 hlasov
3
Peter Kocák, NEKA
25 hlasov
4
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
5
Ján Ragan, NEKA
21 hlasov
6
Jozef Berta, SMER-SD
18 hlasov
7
Jozef Baran, SMER-SD
17 hlasov
8
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
16 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
13 hlasov
10
Alfonz Kobielský, NEKA
11 hlasov
11
Ľubomír Lukič, SMER-SD
10 hlasov
12
Stanislav Obický, NEKA
10 hlasov
13
Miroslav Gešper, NEKA
10 hlasov
14
Samuel Bruss, NEKA
9 hlasov
15
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
16
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
17
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
19
Andrej Krišanda, SNS
5 hlasov
20
Zuzana Zavadská, SZ
4 hlasy
21
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
22
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
23
Blažena Matisová, NEKA
4 hlasy
24
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
25
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
26
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
27
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
4 hlasy
28
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
29
Miroslav Baník, NEKA
3 hlasy
30
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
31
Štefan Hreha, SMER-SD
3 hlasy
32
Marián Hreňo, SOĽ
3 hlasy
33
Monika Palková, SP
3 hlasy
34
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasy
35
Peter Novák, SNS
2 hlasy
36
Štefan Straka, NEKA
2 hlasy
37
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
38
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
39
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasy
40
Vincent Antoš, KSS
2 hlasy
41
Jozef Karchňak, ÚSVIT
2 hlasy
42
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlas
43
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlas
44
Ján Pivovarník, SNS
1 hlas
45
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlas
46
Miroslav Kroka, NP
1 hlas
47
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlas
48
Roman Goroľ, EDS
1 hlas
49
Milan Bužo, EDS
0 hlasov
50
Michal Huňák, EDS
0 hlasov
51
Ján Katriňák, RIS
0 hlasov
52
Ivan Koščík, NEKA
0 hlasov
53
Ján Laco, ŠANCA
0 hlasov
54
Anton Orokocký, VZDOR
0 hlasov

Volebná účasť

30,73 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,86 %
04.11. 2017 1. kolo 30,73 %
09.11. 2013 1. kolo 20,53 %