Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
42,83%
Marian Kotleba ĽSNS
24,15%
Igor Kašper NEKA
17,92%
Martin Juhaniak NEKA
11,13%
Milan Urbáni SMS
2,08%
Pavel Greksa NEKA
0,57%
Michal Kantor SZS
0,57%
Miroslav Gálik NAS
0,38%
Alena Piovarčiová NP
0,19%
Jozef Sásik SĽSAH
0,19%
Martin Klus KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,00%
Stanislav Mičev NEKA
0,00%
Znenek Očovan NAJ
0,00%
Ivan Saktor NEKA
0,00%
Jozef Šimko NEKA
0,00%
Viliam Baňák JĽSS
0,00%
Vojtech Kökény SRK
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Konárik, SNS
165 hlasov
2
Viera Krakovská, NEKA
162 hlasov
3
Igor Kašper, NEKA
140 hlasov
4
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
98 hlasov
5
Ondrej Lunter, NEKA
98 hlasov
6
Viera Dubačová, NEKA
75 hlasov
7
Ľubica Laššáková, SMER-SD
74 hlasov
8
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
73 hlasov
9
Martin Turčan, NEKA
69 hlasov
10
Katarína Belicová, NEKA
68 hlasov
11
Jakub Gajdošík, SMER-SD
66 hlasov
12
Ján Šulaj, SMER-SD
63 hlasov
13
Peter Gogola, NEKA
63 hlasov
14
Július Ernek, SNS
63 hlasov
15
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
16
Matej Bučko, NEKA
59 hlasov
17
Dominik Veselovský, SNS
56 hlasov
18
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
55 hlasov
19
Ján Gereg, SNS
54 hlasov
20
Pavol Bielik, NEKA
50 hlasov
21
Milan Lichý, NEKA
49 hlasov
22
Ivan Šabo, NEKA
44 hlasov
23
Ivan Kostúr, KSS
40 hlasov
24
Matúš Molitoris, NEKA
39 hlasov
25
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
26
Marek Modranský, SMER-SD
36 hlasov
27
Marcel Pecník, NEKA
35 hlasov
28
Ivan Saktor, NEKA
35 hlasov
29
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
30
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
31
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
32
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
33
Daniel Karas, SMER-SD
34 hlasov
34
Jana Orlická, NEKA
32 hlasov
35
Miroslav Bálint, NEKA
30 hlasov
36
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
37
Erika Karová, NEKA
29 hlasov
38
Ján Šabo, SMER-SD
28 hlasov
39
Ladislav Topoľský, SMER-SD
28 hlasov
40
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
41
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
42
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
43
Vladimír Sklenka, NEKA
21 hlasov
44
Miroslav Ostrihoň, NEKA
20 hlasov
45
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
19 hlasov
46
Andrea Maková, NEKA
19 hlasov
47
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
18 hlasov
48
Ľudmila Priehodová, NEKA
17 hlasov
49
Hubert Štoksa, NEKA
17 hlasov
50
Daniela Baranová, MOST - HÍD
16 hlasov
51
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
16 hlasov
52
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana...
16 hlasov
53
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana...
14 hlasov
54
Monika Geregová, MOST - HÍD
13 hlasov
55
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
56
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana...
13 hlasov
57
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
12 hlasov
58
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
59
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
60
Jaroslav Sekerka, KSS
11 hlasov
61
Dana Boháčiková, NP
10 hlasov
62
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
63
Vladimír Túry, ŠANCA
10 hlasov
64
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
65
Roman Ružica, ŠANCA
10 hlasov
66
Jiří Pěč, NEKA
8 hlasov
67
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana...
8 hlasov
68
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
69
Miloš Vajs, NP
7 hlasov
70
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
71
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana...
5 hlasov
72
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
5 hlasov
73
Milan Mikulec, MOST - HÍD
4 hlasy
74
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasy
75
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
3 hlasy
76
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana...
2 hlasy
77
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana...
2 hlasy
78
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
2 hlasy
79
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana...
1 hlas
80
Ľubomír Kuracina, NAJ
0 hlasov

Volebná účasť

47,91 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,37 %
04.11. 2017 1. kolo 47,91 %
23.11. 2013 2. kolo 33,98 %
09.11. 2013 1. kolo 36,03 %