Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
39,53%
Andrej Gmitter NEKA
22,09%
Peter Chudík Smer-SD
18,60%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5,81%
Ján Garaj NEKA
4,65%
Pavol Gašper NEKA
4,65%
František Bednár NAJ
2,33%
František Oľha Šanca
2,33%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
Miroslav Škvarek SNS
0,00%
Milan Šteiner SZS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Samuel Bruss, NEKA
56 hlasov
2
Martina Hliboká, SOĽ
32 hlasov
3
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
4
Štefan Straka, NEKA
29 hlasov
5
Jozef Baran, SMER-SD
28 hlasov
6
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
7
Štefan Hreha, SMER-SD
17 hlasov
8
Jozef Berta, SMER-SD
15 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
15 hlasov
10
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
11
Ján Pivovarník, SNS
12 hlasov
12
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
13
Miroslav Gešper, NEKA
8 hlasov
14
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Miroslav Baník, NEKA
8 hlasov
17
Vincent Antoš, KSS
7 hlasov
18
Ľubomír Lukič, SMER-SD
7 hlasov
19
Marta Vagaská, SNS
6 hlasov
20
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Ján Katriňák, RIS
4 hlasy
22
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
23
Stanislav Obický, NEKA
4 hlasy
24
Ján Ragan, NEKA
4 hlasy
25
Dušan Vilenik, SNS
4 hlasy
26
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
27
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasy
28
Blažena Matisová, NEKA
3 hlasy
29
Peter Kocák, NEKA
3 hlasy
30
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
3 hlasy
31
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
32
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
33
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
34
Peter Novák, SNS
1 hlas
35
Monika Palková, SP
1 hlas
36
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlas
37
Andrej Krišanda, SNS
1 hlas
38
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
39
Ondrej Hreha, SZS
1 hlas
40
Milan Bužo, EDS
1 hlas
41
Zuzana Zavadská, SZ
0 hlasov
42
Miroslava Urbanová, NaS - ns
0 hlasov
43
Peter Treciak, NaS - ns
0 hlasov
44
Ľubomír Pidaný, SNS
0 hlasov
45
Ján Laco, ŠANCA
0 hlasov
46
Mária Kurovská, NaS - ns
0 hlasov
47
Miroslav Kroka, NP
0 hlasov
48
Ivan Koščík, NEKA
0 hlasov
49
Alfonz Kobielský, NEKA
0 hlasov
50
Jozef Karchňak, ÚSVIT
0 hlasov
51
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
0 hlasov
52
Michal Huňák, EDS
0 hlasov
53
Marián Hreňo, SOĽ
0 hlasov
54
Roman Goroľ, EDS
0 hlasov

Volebná účasť

34,50 %

Historický vývoj

29.10. 2022 75,29 %
04.11. 2017 1. kolo 34,50 %
09.11. 2013 1. kolo 44,53 %