Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
57,64%
Štefan Škultéty NEKA
13,30%
Petra Hajšelová Sme rodina
12,81%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
12,81%
Igor Valko NP
3,45%
Nora Pániková SZS
0,00%
Ferdinand Vavrík NEKA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Dzina, NEKA
93 hlasov
2
Jana Matiašková, NEKA
55 hlasov
3
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
55 hlasov
4
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
42 hlasov
5
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
37 hlasov
6
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
37 hlasov
7
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
36 hlasov
8
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
36 hlasov
9
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
35 hlasov
10
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
35 hlasov
11
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
34 hlasov
12
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
13
Martin Šujan, NEKA
33 hlasov
14
Tibor Čičmanec, NEKA
31 hlasov
15
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
16
Pavol Caňo, NEKA
30 hlasov
17
Ladislav Procházka, NEKA
29 hlasov
18
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
19
Michal Ďureje, NEKA
26 hlasov
20
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
26 hlasov
21
Eduard Prilinský, NEKA
26 hlasov
22
Ľubomír Dzurák, NEKA
23 hlasov
23
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
24
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
25
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
26
Vojtech Čičmanec, NEKA
22 hlasov
27
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
22 hlasov
28
Viera Beňová, NEKA
21 hlasov
29
Miroslav Rajčo, NEKA
21 hlasov
30
Mária Šramková, NEKA
20 hlasov
31
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
32
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
33
Alojz Vlčko, NEKA
17 hlasov
34
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
35
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
36
Jozef Franek, NEKA
16 hlasov
37
Martin Drozd, NEKA
15 hlasov
38
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
39
Tomáš Kozák, NEKA
14 hlasov
40
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
41
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
13 hlasov
42
Branislav Gigac, NEKA
13 hlasov
43
Karol Herceg, KSS
13 hlasov
44
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
45
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
46
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
47
Marián Mittaš, KSS
11 hlasov
48
Ján Madžo, DOMA DOBRE
11 hlasov
49
Tomáš Tines, NEKA
10 hlasov
50
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
51
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
52
Jozef Otto, NEKA
8 hlasov
53
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
54
Andrej Sikora, KSS
8 hlasov
55
Dušan Ďuriš, NEKA
7 hlasov
56
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
57
Ingrid Majdová, KSS
7 hlasov
58
Igor Sojka, KSS
7 hlasov
59
Martin Uríček, NEKA
7 hlasov
60
Viera Hurtišová, KSS
6 hlasov
61
Tomáš Grešner, NEKA
5 hlasov
62
Andrej Kmotorka, NEKA
5 hlasov
63
Branislav Krpelan, NEKA
3 hlasy
64
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
3 hlasy
65
Anton Vrecko, NEKA
3 hlasy
66
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlas
67
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlas
68
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlas

Volebná účasť

27,06 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,42 %
04.11. 2017 1. kolo 27,06 %
09.11. 2013 1. kolo 19,91 %