Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47,41%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
31,85%
Štefan Surmánek ĽSNS
11,85%
Róbert Bačinský NEKA
1,48%
Jozef Bobík NEKA
1,48%
Rudolf Botka NP
1,48%
Oliver Petrík JĽSS
1,48%
Jarmila Tkáčová SNS
1,48%
Lukáš Sisák KSS
0,74%
Vladislav Stanko NEKA
0,74%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
94 hlasov
2
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
3
Jozef Gamrát, NEKA
32 hlasov
4
Jana Mondiková, SMER-SD
32 hlasov
5
Martin Galgoczy, NEKA
32 hlasov
6
Róbert Puci, SMER-SD
28 hlasov
7
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
8
Marek Čižmár, NEKA
24 hlasov
9
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
10
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
11
Libuša Babuľaková, ŠKV
16 hlasov
12
Rastislav Petrovič, SMER-SD
16 hlasov
13
Michaela Ducárová, ŠKV
12 hlasov
14
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
15
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
16
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
17
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
18
Slavomír Illeš, NEKA
10 hlasov
19
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
20
Tichomír Kačo, ŠKV
10 hlasov
21
Štefan Duč, NEKA
9 hlasov
22
Peter Figeľ, DS
9 hlasov
23
Július Hajdu, SMER-SD
9 hlasov
24
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Ján Seman, ŠANCA
9 hlasov
26
Katarína Kasardová, KSS
8 hlasov
27
Peter Bačkovský, ŠKV
7 hlasov
28
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
29
Antónia Hrabská, ŠKV
7 hlasov
30
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
32
Milan Malý, KSS
6 hlasov
33
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
34
Peter Rico, MOST - HÍD
6 hlasov
35
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
37
Radoslav Rendeš, ŠKV
4 hlasy
38
Gabriel Garanič, NEKA
4 hlasy
39
Csilla Bálintová, SMK-MKP
3 hlasy
40
Ján Juhász, MOST - HÍD
3 hlasy
41
Štefan Kandráč, NP
3 hlasy
42
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasy
43
Karol Pataky, MOST - HÍD
2 hlasy
44
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasy
45
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasy
46
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasy
47
Gejza Sačko, MOST - HÍD
2 hlasy
48
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
49
Zoltán Ilko, SMK-MKP
2 hlasy
50
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
51
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
52
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlas
53
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlas
54
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlas
55
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlas
56
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlas
57
Peter Bielek, SNS
1 hlas
58
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
59
Adrian Haraszti, NAJ
0 hlasov
60
Marta Hrobová, ÚSVIT
0 hlasov
61
Alexander Kis-Géczi, NAJ
0 hlasov
62
Edina Kocsisová, NEKA
0 hlasov
63
Gustáv Liszkai, SMER-SD
0 hlasov
64
Michal Magnes, SNS
0 hlasov
65
Zoltán Mento, NEKA
0 hlasov
66
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
67
Tibor Sáradi, SMK-MKP
0 hlasov
68
István Takács, SMK-MKP
0 hlasov
69
Jozef Želinský, MOST - HÍD
0 hlasov

Volebná účasť

32,56 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,12 %
04.11. 2017 1. kolo 32,56 %
23.11. 2013 2. kolo 9,21 %
09.11. 2013 1. kolo 17,44 %