Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
35,38%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,08%
Štefan Surmánek ĽSNS
16,92%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
9,23%
Jarmila Tkáčová SNS
6,15%
Rudolf Botka NP
3,08%
Róbert Bačinský NEKA
1,54%
Oliver Petrík JĽSS
1,54%
Lukáš Sisák KSS
1,54%
Adam Šepetka NAJ
1,54%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
17 hlasov
2
Radoslav Rendeš, ŠKV
13 hlasov
3
Róbert Puci, SMER-SD
12 hlasov
4
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
5
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
6
Štefan Duč, NEKA
10 hlasov
7
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
8
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
9
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
10
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
11
Rastislav Petrovič, SMER-SD
9 hlasov
12
Tichomír Kačo, ŠKV
9 hlasov
13
Jozef Horváth, MOST - HÍD
9 hlasov
14
Martin Galgoczy, NEKA
8 hlasov
15
Gabriel Garanič, NEKA
8 hlasov
16
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
18
Michaela Ducárová, ŠKV
7 hlasov
19
Karol Pataky, MOST - HÍD
7 hlasov
20
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
21
Jana Mondiková, SMER-SD
7 hlasov
22
Antónia Hrabská, ŠKV
7 hlasov
23
Július Hajdu, SMER-SD
7 hlasov
24
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Edina Kocsisová, NEKA
6 hlasov
26
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
27
Zoltán Mento, NEKA
5 hlasov
28
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
Terézia Stanková, NEKA
5 hlasov
30
Dionýz Szabó, ŠKV
5 hlasov
31
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
32
Štefan Kandráč, NP
4 hlasy
33
Gejza Sačko, MOST - HÍD
4 hlasy
34
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasy
35
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
36
Milan Malý, KSS
4 hlasy
37
Michal Magnes, SNS
4 hlasy
38
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
39
Katarína Kasardová, KSS
4 hlasy
40
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasy
41
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasy
42
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasy
43
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
44
József Kopasz, SMK-MKP
3 hlasy
45
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasy
46
Viktor Palko, MOST - HÍD
3 hlasy
47
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasy
48
Jozef Gamrát, NEKA
3 hlasy
49
Peter Bielek, SNS
3 hlasy
50
Libuša Babuľaková, ŠKV
3 hlasy
51
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasy
52
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasy
53
Peter Rico, MOST - HÍD
2 hlasy
54
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlas
55
Marián Vanci, ŠKV
1 hlas
56
Iveta Solomonová, KSS
1 hlas
57
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlas
58
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlas
59
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
60
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlas
61
Peter Figeľ, DS
1 hlas
62
Adrian Haraszti, NAJ
0 hlasov
63
Marta Hrobová, ÚSVIT
0 hlasov
64
Zoltán Ilko, SMK-MKP
0 hlasov
65
Alexander Kis-Géczi, NAJ
0 hlasov
66
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
67
Tibor Sáradi, SMK-MKP
0 hlasov
68
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
0 hlasov
69
István Takács, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

26,51 %

Historický vývoj

29.10. 2022 35,31 %
04.11. 2017 1. kolo 26,51 %
23.11. 2013 2. kolo 10,38 %
09.11. 2013 1. kolo 17,24 %