Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
61,18%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
22,37%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,89%
Oliver Petrík JĽSS
3,29%
Jarmila Tkáčová SNS
1,97%
Róbert Bačinský NEKA
1,32%
Lukáš Sisák KSS
1,32%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,66%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Cibereová, SMER-SD
55 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER-SD
54 hlasov
3
František Farkaš, SMER-SD
49 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER-SD
43 hlasov
5
Pavol Kuchta, SMER-SD
37 hlasov
6
Jozef Sokologorský, SMER-SD
35 hlasov
7
Viliam Zahorčák, SMER-SD
34 hlasov
8
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
9
Timea Sotáková, SMER-SD
30 hlasov
10
Valéria Eľková, NEKA
29 hlasov
11
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
12
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
13
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
14
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
15
Bohuš Jakuboc, ŠKV
21 hlasov
16
Radoslav Smutný, SP
19 hlasov
17
Jaroslav Vaľo, SNS
17 hlasov
18
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
19
Ľudovít Adam, NEKA
13 hlasov
20
Stanislav Gaľa, ŠKV
13 hlasov
21
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
22
Branislav Sijka, NEKA
12 hlasov
23
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
24
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
25
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
26
Emil Čurma, SNS
10 hlasov
27
Ján Viselka, NEKA
10 hlasov
28
Marián Markovič, ŠKV
9 hlasov
29
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
30
Jozef Bobík, NEKA
9 hlasov
31
Matej Šarocký, ŠANCA
8 hlasov
32
Dušan Goda, NEKA
7 hlasov
33
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
34
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
35
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
36
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
37
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
38
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
6 hlasov
39
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
40
Mária Bálintová, MOST - HÍD
5 hlasov
41
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
42
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
43
Peter Horňák, DS
5 hlasov
44
Ondrej Golas, NEKA
5 hlasov
45
Peter Badida, VZDOR
4 hlasy
46
Peter Malík, SNS
4 hlasy
47
Michal Stričík, ŠKV
4 hlasy
48
Marek Švingál, ŠKV
4 hlasy
49
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasy
50
Marta Hermannová, NAJ
3 hlasy
51
Marián Nistor, ŠKV
3 hlasy
52
Peter Sabol, SNS
3 hlasy
53
Erik Sibal, NEKA
3 hlasy
54
Miroslav Šimko, SNS
3 hlasy
55
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
56
Oskar Szabo, SZS
2 hlasy
57
Karol Pavelka, SNS
2 hlasy
58
Milan Barančík, ÚSVIT
2 hlasy
59
Peter Jakab, MOST - HÍD
2 hlasy
60
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
61
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlas
62
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlas
63
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
64
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlas
65
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlas
66
Tibor Varga, SMK-MKP
0 hlasov
67
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
68
Lukáš Pažinka, NEKA
0 hlasov
69
Jozef Onda, NAJ
0 hlasov
70
Marek Misár, NAJ
0 hlasov
71
Mikuláš Kiš, NAJ
0 hlasov
72
Jozef Jambor, NAJ
0 hlasov
73
Viliam Brandis, NAJ
0 hlasov
74
Peter Borza, SNS
0 hlasov

Volebná účasť

25,81 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,33 %
04.11. 2017 1. kolo 25,81 %
23.11. 2013 2. kolo 8,90 %
09.11. 2013 1. kolo 12,04 %