Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
46,03%
Juraj Blanár Smer-SD
31,11%
Peter Sagan ĽSNS
8,25%
Marián Murín NEKA
7,62%
Peter Cibulka NEKA
2,86%
Ján Mikolaj SNS
1,59%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1,27%
Kristián Hoffmann SZS
0,95%
Anton Martvoň NEKA
0,32%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Gažo, NEKA
70 hlasov
2
Ľudmila Chodelková, NEKA
56 hlasov
3
Marian Sliviak, SMER-SD
52 hlasov
4
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
5
František Štefánik, KSS
46 hlasov
6
Jozef Štrba, SMER-SD
44 hlasov
7
Martin Kapitulík, NEKA
43 hlasov
8
Juraj Popluhár, SMER-SD
43 hlasov
9
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
10
Peter Durmis, NEKA
41 hlasov
11
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
12
Martin Barčík, NEKA
40 hlasov
13
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
14
Monika Kavecká, NEKA
37 hlasov
15
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
16
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
17
Štefan Zelník, SNS
34 hlasov
18
Igor Choma, SMER-SD
33 hlasov
19
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
20
Ľubomír Bechný, NEKA
32 hlasov
21
Róbert Kašša, NEKA
31 hlasov
22
Patrik Groma, NEKA
31 hlasov
23
Robert Ficek, SMER-SD
31 hlasov
24
Ján Čerňan, SMER-SD
31 hlasov
25
Ľuboš Plešinger, NEKA
30 hlasov
26
Patrik Blanár, NEKA
30 hlasov
27
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
28
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
29
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
30
Peter Cibulka, NEKA
28 hlasov
31
Iveta Martinková, NEKA
27 hlasov
32
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
33
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
34
Pavol Čorba, SMER-SD
25 hlasov
35
Karol Čepec, NEKA
25 hlasov
36
Branislav Delinčák, NEKA
24 hlasov
37
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
38
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
39
Anton Trnovec, SMER-SD
23 hlasov
40
Denis Cáder, NEKA
21 hlasov
41
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
42
Ján Hodoň, NEKA
20 hlasov
43
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
44
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
45
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
46
Igor Liška, SMER-SD
19 hlasov
47
Bronislava Ďurechová, SNS
19 hlasov
48
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
49
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
50
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
51
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
17 hlasov
52
Marián Červený, VZDOR
16 hlasov
53
Igor Krško, NEKA
16 hlasov
54
Monika Obertová, SMER-SD
16 hlasov
55
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
56
Marek Sobola, NEKA
15 hlasov
57
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
58
Ľubomír Šimko, NEKA
14 hlasov
59
Lenka Ticháková, NEKA
14 hlasov
60
Kristián Hoffmann, SZS
14 hlasov
61
Darina Čierniková, NEKA
13 hlasov
62
Monika Ďurechová, SNS
13 hlasov
63
Jozef Juriš, NEKA
13 hlasov
64
Miroslav Kašuba, SNS
13 hlasov
65
Ján Rybárik, NEKA
13 hlasov
66
Jana Filipová, NEKA
12 hlasov
67
Jozef Mičo, NEKA
12 hlasov
68
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana...
10 hlasov
69
Tibor Hanuliak, SNS
9 hlasov
70
Jaroslav Koleda, SNS
8 hlasov
71
Patrik Martaus, EDS
8 hlasov
72
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
73
Jozef Žabka, SNS
8 hlasov
74
Michal Červený, SNS
7 hlasov
75
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
76
Gabriela Poliaková, SNS
7 hlasov
77
Jaroslav Pechočiak, KSS
6 hlasov
78
Marta Veselá, SNS
6 hlasov
79
Peter Mintál, MOST - HÍD
6 hlasov
80
Miloš Klimašovský, SNS
6 hlasov
81
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
82
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
83
Ján Paučin, NEKA
4 hlasy
84
Pavel Požoni, ŠANCA
4 hlasy
85
Stanislav Štofko, NEKA
4 hlasy
86
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
3 hlasy
87
Dušan Šutý, SNS
2 hlasy
88
Ján Peteja, NP
1 hlas
89
Soňa Turčányiová, NP
1 hlas

Volebná účasť

23,08 %

Historický vývoj

29.10. 2022 42,84 %
04.11. 2017 1. kolo 23,08 %
09.11. 2013 1. kolo 10,51 %