Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
49,57%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH,...
13,68%
Peter Oremus NEKA
12,82%
Milan Uhrík ĽSNS
12,82%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,98%
Iván Farkas SMK
5,13%
Ľászló Hajdu MKDA
0,00%
Ján Marko NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zita Cseri, NEKA
35 hlasov
2
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
3
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
4
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
5
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
6
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
7
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
8
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
9
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
10
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
11
Igor Varga, NEKA
14 hlasov
12
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
13
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
14
Ondrej Juhász, NEKA
14 hlasov
15
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
16
Ján Krtík, NEKA
13 hlasov
17
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
18
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
19
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
20
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
21
Marianna Šedivá, NEKA
11 hlasov
22
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
23
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
24
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
25
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
26
Erika Sulinová, NEKA
8 hlasov
27
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
29
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
30
Igor Éder, NEKA
6 hlasov
31
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Ladislav Vörös, KSS
4 hlasy
33
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasy
34
Beáta Kiss, SMK-MKP
4 hlasy
35
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
36
Michal Ivanický, KSS
4 hlasy
37
Igor Gogora, NEKA
3 hlasy
38
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
3 hlasy
39
Ján Kútik, KSS
3 hlasy
40
Tibor Csenger, SMK-MKP
2 hlasy
41
Ján Hamar, KSS
2 hlasy
42
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
1 hlas
43
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlas
44
Peter Köpöncei, SMK-MKP
1 hlas
45
Pál Zachar, NEKA
1 hlas
46
Dezső Pálffy, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

28,01 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,27 %
04.11. 2017 1. kolo 28,01 %
23.11. 2013 2. kolo 21,17 %
09.11. 2013 1. kolo 25,84 %