Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
49,55%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
31,53%
Štefan Škultéty NEKA
14,41%
Petra Hajšelová Sme rodina
3,60%
Ferdinand Vavrík NEKA
0,90%
Nora Pániková SZS
0,00%
Igor Valko NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
71 hlasov
2
Stanislav Svatik, NEKA
66 hlasov
3
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
4
Peter Mikula, NEKA
23 hlasov
5
Ingrid Opatovská, NEKA
22 hlasov
6
Jozef Kováč, NEKA
21 hlasov
7
Alena Bulková, NEKA
20 hlasov
8
Marian Hudec, NEKA
19 hlasov
9
Štefan Škultéty, NEKA
18 hlasov
10
Tomáš Vaňo, NEKA
16 hlasov
11
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
15 hlasov
12
Michal Križan, NEKA
14 hlasov
13
Miloslav Baco, NEKA
13 hlasov
14
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
13 hlasov
15
Rastislav Šepták, NEKA
13 hlasov
16
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
12 hlasov
17
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
12 hlasov
18
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
11 hlasov
19
Ján Krátky, NEKA
11 hlasov
20
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
21
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
22
Miloš Mičega, NEKA
10 hlasov
23
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
10 hlasov
24
Lukáš Beták, NEKA
9 hlasov
25
Martin Hošták, NEKA
9 hlasov
26
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
27
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
28
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
29
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
30
Danica Birošová, NEKA
7 hlasov
31
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
32
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
7 hlasov
33
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
7 hlasov
34
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
35
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
36
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
37
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
38
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
39
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
40
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
41
Dagmar Mikulová, NEKA
4 hlasy
42
Viera Žilková, NEKA
4 hlasy
43
Miroslav Řádek, NEKA
4 hlasy
44
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasy
45
Marek Trsťan, NEKA
3 hlasy
46
Henrieta Crkoňová, NEKA
2 hlasy
47
Daniela Felgrová, NEKA
2 hlasy
48
Ľubomír Horný, NEKA
2 hlasy
49
Denisa Martinková, NaS - ns
2 hlasy
50
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
51
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlas
52
Ľubomír Slávik, NaS - ns
1 hlas
53
Martin Smolka, NEKA
1 hlas
54
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
0 hlasov
55
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
0 hlasov

Volebná účasť

39,86 %

Historický vývoj

29.10. 2022 56,16 %
04.11. 2017 1. kolo 39,86 %
09.11. 2013 1. kolo 25,93 %