Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
68,72%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
19,82%
Róbert Bačinský NEKA
2,20%
Jozef Bobík NEKA
2,20%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,20%
Rudolf Botka NP
1,32%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,32%
Jaroslav Džunko NEKA
0,44%
Oliver Petrík JĽSS
0,44%
Lukáš Sisák KSS
0,44%
Adam Šepetka NAJ
0,44%
Jarmila Tkáčová SNS
0,44%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD
148 hlasov
2
Peter Jakab, MOST - HÍD
134 hlasov
3
Mária Bálintová, MOST - HÍD
131 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
123 hlasov
5
Emil Ďurovčík, SMER-SD
95 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
61 hlasov
7
Ildikó Vargová, ŠKV
58 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER-SD
44 hlasov
9
Pavol Kuchta, SMER-SD
38 hlasov
10
Viliam Zahorčák, SMER-SD
38 hlasov
11
Michal Stričík, ŠKV
30 hlasov
12
Branislav Sijka, NEKA
27 hlasov
13
František Farkaš, SMER-SD
24 hlasov
14
Ľudovít Adam, NEKA
21 hlasov
15
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
16
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
17
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
18
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
10 hlasov
19
Miroslav Šimko, SNS
9 hlasov
20
Oskar Szabo, SZS
8 hlasov
21
Emil Čurma, SNS
7 hlasov
22
Mikuláš Kiš, NAJ
7 hlasov
23
Jaroslav Vaľo, SNS
7 hlasov
24
Viliam Brandis, NAJ
6 hlasov
25
Dušan Goda, NEKA
6 hlasov
26
Marek Švingál, ŠKV
6 hlasov
27
Peter Borza, SNS
5 hlasov
28
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
29
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
31
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Matej Šarocký, ŠANCA
4 hlasy
33
Timea Sotáková, SMER-SD
4 hlasy
34
Jozef Sokologorský, SMER-SD
4 hlasy
35
Jozef Jambor, NAJ
4 hlasy
36
Erik Sibal, NEKA
4 hlasy
37
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
38
Iveta Golmicová, ŠANCA
4 hlasy
39
Peter Badida, VZDOR
3 hlasy
40
Jozef Bobík, NEKA
3 hlasy
41
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
42
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasy
43
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasy
44
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasy
45
Peter Malík, SNS
3 hlasy
46
Karol Pavelka, SNS
3 hlasy
47
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasy
48
Peter Sabol, SNS
3 hlasy
49
Radoslav Smutný, SP
3 hlasy
50
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasy
51
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
52
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
53
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
54
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasy
55
Stanislav Gaľa, ŠKV
2 hlasy
56
Milan Barančík, ÚSVIT
2 hlasy
57
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
2 hlasy
58
Marián Markovič, ŠKV
1 hlas
59
Ján Viselka, NEKA
1 hlas
60
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
61
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
62
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlas
63
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
64
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
65
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
66
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlas
67
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
68
Peter Horňák, DS
1 hlas
69
Marta Hermannová, NAJ
1 hlas
70
Valéria Eľková, NEKA
1 hlas
71
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
0 hlasov
72
Marek Misár, NAJ
0 hlasov
73
Marián Nistor, ŠKV
0 hlasov
74
Jozef Onda, NAJ
0 hlasov

Volebná účasť

37,51 %

Historický vývoj

29.10. 2022 41,24 %
04.11. 2017 1. kolo 37,51 %
23.11. 2013 2. kolo 46,16 %
09.11. 2013 1. kolo 48,49 %