Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
50,82%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
26,23%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,74%
Jozef Bobík NEKA
4,37%
Oliver Petrík JĽSS
2,19%
Róbert Bačinský NEKA
1,64%
Vladislav Stanko NEKA
1,64%
Jarmila Tkáčová SNS
1,09%
Rudolf Botka NP
0,55%
Jaroslav Džunko NEKA
0,55%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,55%
Lukáš Sisák KSS
0,55%
Ján Struk SMS
0,55%
Adam Šepetka NAJ
0,55%
Jozef Červenák RIS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
123 hlasov
2
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
86 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER-SD
56 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
56 hlasov
5
Jozef Sokologorský, SMER-SD
47 hlasov
6
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
7
Pavol Kuchta, SMER-SD
42 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER-SD
42 hlasov
9
Timea Sotáková, SMER-SD
40 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER-SD
38 hlasov
11
Valéria Eľková, NEKA
36 hlasov
12
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
13
Jozef Bobík, NEKA
23 hlasov
14
Bohuš Jakuboc, ŠKV
23 hlasov
15
Matej Šarocký, ŠANCA
22 hlasov
16
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
19 hlasov
17
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
18
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
19
Stanislav Gaľa, ŠKV
14 hlasov
20
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
21
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
22
Dušan Goda, NEKA
13 hlasov
23
Erik Sibal, NEKA
12 hlasov
24
Michal Stričík, ŠKV
12 hlasov
25
Ľudovít Adam, NEKA
11 hlasov
26
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
27
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
28
Ján Viselka, NEKA
11 hlasov
29
Mária Bálintová, MOST - HÍD
10 hlasov
30
Peter Badida, VZDOR
10 hlasov
31
Emil Čurma, SNS
9 hlasov
32
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
33
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
34
Lukáš Pažinka, NEKA
8 hlasov
35
Marek Švingál, ŠKV
8 hlasov
36
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
37
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
38
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
39
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
40
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
41
Milan Barančík, ÚSVIT
5 hlasov
42
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
5 hlasov
43
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
44
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
45
Peter Sabol, SNS
5 hlasov
46
Viliam Brandis, NAJ
4 hlasy
47
Iveta Golmicová, ŠANCA
4 hlasy
48
Marián Markovič, ŠKV
4 hlasy
49
Marek Misár, NAJ
4 hlasy
50
Marián Nistor, ŠKV
4 hlasy
51
Karol Pavelka, SNS
4 hlasy
52
Peter Borza, SNS
3 hlasy
53
Peter Horňák, DS
3 hlasy
54
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
3 hlasy
55
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasy
56
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasy
57
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
58
Jozef Onda, NAJ
2 hlasy
59
Marta Hermannová, NAJ
1 hlas
60
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlas
61
Peter Malík, SNS
1 hlas
62
Branislav Sijka, NEKA
1 hlas
63
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
64
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlas
65
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlas
66
Tibor Varga, SMK-MKP
0 hlasov
67
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
68
Oskar Szabo, SZS
0 hlasov
69
Radoslav Smutný, SP
0 hlasov
70
Mikuláš Kiš, NAJ
0 hlasov
71
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
72
Jozef Jambor, NAJ
0 hlasov
73
Peter Jakab, MOST - HÍD
0 hlasov
74
Ondrej Golas, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

35,79 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,79 %
04.11. 2017 1. kolo 35,79 %
23.11. 2013 2. kolo 16,82 %
09.11. 2013 1. kolo 32,82 %