Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
39,39%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
32,58%
Jozef Mihalčin ĽSNS
12,12%
František Oľha Šanca
6,06%
Andrej Gmitter NEKA
4,55%
Pavol Gašper NEKA
2,27%
Eduard Markovič NEKA
1,52%
Ján Garaj NEKA
0,76%
Miroslav Škvarek SNS
0,76%
František Bednár NAJ
0,00%
Milan Šteiner SZS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Obický, NEKA
63 hlasov
2
Peter Kocák, NEKA
60 hlasov
3
Jozef Berta, SMER-SD
44 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
42 hlasov
5
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
6
Blažena Matisová, NEKA
35 hlasov
7
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
28 hlasov
8
Jozef Baran, SMER-SD
25 hlasov
9
Alfonz Kobielský, NEKA
25 hlasov
10
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
11
Samuel Bruss, NEKA
22 hlasov
12
Juraj Kuročka, SMER-SD
19 hlasov
13
Ivan Koščík, NEKA
15 hlasov
14
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
15
Štefan Hreha, SMER-SD
14 hlasov
16
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Marta Vagaská, SNS
13 hlasov
18
Ľubomír Lukič, SMER-SD
12 hlasov
19
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
20
Štefan Straka, NEKA
12 hlasov
21
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
22
Dušan Vilenik, SNS
11 hlasov
23
Andrej Krišanda, SNS
9 hlasov
24
Peter Novák, SNS
9 hlasov
25
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
26
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
7 hlasov
27
Miroslav Gešper, NEKA
6 hlasov
28
Ján Pivovarník, SNS
6 hlasov
29
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
30
Miroslav Baník, NEKA
6 hlasov
31
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
32
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Martina Hliboká, SOĽ
4 hlasy
34
Ondrej Hreha, SZS
4 hlasy
35
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
36
Ľubomír Pidaný, SNS
4 hlasy
37
Vincent Antoš, KSS
3 hlasy
38
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
39
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasy
40
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
41
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasy
42
Anton Orokocký, VZDOR
2 hlasy
43
Monika Palková, SP
2 hlasy
44
Roman Goroľ, EDS
1 hlas
45
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlas
46
Ján Katriňák, RIS
1 hlas
47
Ján Laco, ŠANCA
1 hlas
48
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlas
49
Zuzana Zavadská, SZ
1 hlas
50
Milan Bužo, EDS
0 hlasov
51
Marián Hreňo, SOĽ
0 hlasov
52
Michal Huňák, EDS
0 hlasov
53
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
54
Miroslav Kroka, NP
0 hlasov

Volebná účasť

33,41 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,34 %
04.11. 2017 1. kolo 33,41 %
09.11. 2013 1. kolo 34,61 %