Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
56,11%
Štefan Škultéty NEKA
16,67%
Petra Hajšelová Sme rodina
10,56%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
8,33%
Ferdinand Vavrík NEKA
3,89%
Nora Pániková SZS
2,22%
Igor Valko NP
2,22%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Čičmanec, NEKA
173 hlasov
2
Miroslav Rajčo, NEKA
79 hlasov
3
Tibor Čičmanec, NEKA
55 hlasov
4
Jana Matiašková, NEKA
51 hlasov
5
Pavol Caňo, NEKA
43 hlasov
6
Miroslav Dzina, NEKA
38 hlasov
7
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
32 hlasov
8
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
9
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
25 hlasov
10
Viera Beňová, NEKA
21 hlasov
11
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
12
Michal Ďureje, NEKA
18 hlasov
13
Branislav Gigac, NEKA
18 hlasov
14
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
18 hlasov
15
Tomáš Kozák, NEKA
15 hlasov
16
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
18
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
19
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
12 hlasov
20
Dušan Ďuriš, NEKA
11 hlasov
21
Mária Šramková, NEKA
11 hlasov
22
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
11 hlasov
23
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
24
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
25
Tomáš Tines, NEKA
10 hlasov
26
Ladislav Procházka, NEKA
10 hlasov
27
Tomáš Grešner, NEKA
10 hlasov
28
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
10 hlasov
29
Andrej Kmotorka, NEKA
9 hlasov
30
Jozef Otto, NEKA
9 hlasov
31
Anton Vrecko, NEKA
9 hlasov
32
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
33
Martin Šujan, NEKA
8 hlasov
34
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
35
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
36
Martin Drozd, NEKA
8 hlasov
37
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
7 hlasov
38
Jozef Franek, NEKA
7 hlasov
39
Viera Hurtišová, KSS
7 hlasov
40
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
41
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
42
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
43
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
7 hlasov
44
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
45
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
46
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
47
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
48
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
6 hlasov
49
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
6 hlasov
50
Alojz Vlčko, NEKA
5 hlasov
51
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
5 hlasov
52
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
53
Ľubomír Dzurák, NEKA
4 hlasy
54
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
4 hlasy
55
Martin Uríček, NEKA
4 hlasy
56
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasy
57
Eduard Prilinský, NEKA
3 hlasy
58
Igor Sojka, KSS
3 hlasy
59
Branislav Krpelan, NEKA
2 hlasy
60
Andrej Sikora, KSS
2 hlasy
61
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasy
62
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasy
63
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
64
Karol Herceg, KSS
1 hlas
65
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlas
66
Ján Madžo, DOMA DOBRE
1 hlas
67
Ingrid Majdová, KSS
0 hlasov
68
Marián Mittaš, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

43,49 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,17 %
04.11. 2017 1. kolo 43,49 %
09.11. 2013 1. kolo 37,83 %