Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
47,58%
Juraj Blanár Smer-SD
21,77%
Marián Murín NEKA
14,52%
Ján Mikolaj SNS
6,45%
Peter Sagan ĽSNS
4,03%
Peter Cibulka NEKA
3,23%
Anton Martvoň NEKA
2,42%
Kristián Hoffmann SZS
0,00%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
2
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
3
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
4
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
5
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
6
Ján Rybárik, NEKA
28 hlasov
7
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
8
Róbert Kašša, NEKA
25 hlasov
9
Monika Kavecká, NEKA
21 hlasov
10
Marta Veselá, SNS
20 hlasov
11
Jana Filipová, NEKA
19 hlasov
12
Martin Kapitulík, NEKA
18 hlasov
13
Juraj Popluhár, SMER-SD
18 hlasov
14
Branislav Delinčák, NEKA
18 hlasov
15
Ján Čerňan, SMER-SD
18 hlasov
16
Igor Krško, NEKA
15 hlasov
17
Peter Durmis, NEKA
14 hlasov
18
Ľubomír Bechný, NEKA
13 hlasov
19
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
20
Stanislav Štofko, NEKA
12 hlasov
21
Ľubomír Šimko, NEKA
12 hlasov
22
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
23
Jaroslav Koleda, SNS
12 hlasov
24
Karol Čepec, NEKA
12 hlasov
25
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
26
Peter Cibulka, NEKA
11 hlasov
27
Bronislava Ďurechová, SNS
11 hlasov
28
Iveta Martinková, NEKA
11 hlasov
29
Jozef Štrba, SMER-SD
11 hlasov
30
Štefan Zelník, SNS
11 hlasov
31
Igor Liška, SMER-SD
10 hlasov
32
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
33
Jozef Juriš, NEKA
10 hlasov
34
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
35
Martin Barčík, NEKA
9 hlasov
36
Patrik Blanár, NEKA
9 hlasov
37
Denis Cáder, NEKA
9 hlasov
38
Ľudmila Chodelková, NEKA
9 hlasov
39
Ján Paučin, NEKA
9 hlasov
40
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
9 hlasov
41
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
42
Lenka Ticháková, NEKA
8 hlasov
43
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
44
Patrik Groma, NEKA
8 hlasov
45
Darina Čierniková, NEKA
8 hlasov
46
Igor Choma, SMER-SD
8 hlasov
47
Marián Červený, VZDOR
7 hlasov
48
Monika Ďurechová, SNS
7 hlasov
49
Jaroslav Gažo, NEKA
7 hlasov
50
Ján Hodoň, NEKA
7 hlasov
51
Ľuboš Plešinger, NEKA
7 hlasov
52
Robert Ficek, SMER-SD
5 hlasov
53
Marek Sobola, NEKA
5 hlasov
54
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
55
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
56
Kristián Hoffmann, SZS
5 hlasov
57
Pavol Čorba, SMER-SD
5 hlasov
58
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
59
Marian Sliviak, SMER-SD
4 hlasy
60
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasy
61
Peter Mintál, MOST - HÍD
4 hlasy
62
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
63
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
64
Miroslav Kašuba, SNS
4 hlasy
65
Michal Červený, SNS
4 hlasy
66
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
67
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
68
Tibor Hanuliak, SNS
3 hlasy
69
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
70
Patrik Martaus, EDS
3 hlasy
71
Jozef Mičo, NEKA
3 hlasy
72
Monika Obertová, SMER-SD
3 hlasy
73
Jaroslav Pechočiak, KSS
3 hlasy
74
Dušan Šutý, SNS
3 hlasy
75
Jozef Žabka, SNS
3 hlasy
76
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
77
Anton Trnovec, SMER-SD
2 hlasy
78
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
79
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana...
1 hlas
80
Miloš Klimašovský, SNS
1 hlas
81
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
82
Gabriela Poliaková, SNS
1 hlas
83
František Štefánik, KSS
1 hlas
84
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
0 hlasov
85
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
0 hlasov
86
Ján Peteja, NP
0 hlasov
87
Pavel Požoni, ŠANCA
0 hlasov
88
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
0 hlasov
89
Soňa Turčányiová, NP
0 hlasov

Volebná účasť

37,83 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,03 %
04.11. 2017 1. kolo 37,83 %
09.11. 2013 1. kolo 23,21 %