Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
39,84%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
33,59%
Róbert Bačinský NEKA
8,59%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,25%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,47%
Rudolf Botka NP
3,91%
Jaroslav Džunko NEKA
0,78%
Oliver Petrík JĽSS
0,78%
Jarmila Tkáčová SNS
0,78%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Rendeš, ŠKV
55 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
38 hlasov
3
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
4
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
5
Slavomír Illeš, NEKA
19 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER-SD
19 hlasov
7
Róbert Puci, SMER-SD
19 hlasov
8
Štefan Duč, NEKA
17 hlasov
9
Tichomír Kačo, ŠKV
17 hlasov
10
Július Hajdu, SMER-SD
16 hlasov
11
Antónia Hrabská, ŠKV
15 hlasov
12
Rastislav Petrovič, SMER-SD
15 hlasov
13
Karol Pataky, MOST - HÍD
13 hlasov
14
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
13 hlasov
15
Peter Figeľ, DS
11 hlasov
16
Gabriel Garanič, NEKA
11 hlasov
17
Libuša Babuľaková, ŠKV
10 hlasov
18
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
19
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
20
Peter Bačkovský, ŠKV
9 hlasov
21
Ján Seman, ŠANCA
9 hlasov
22
Peter Bielek, SNS
9 hlasov
23
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
24
Michaela Ducárová, ŠKV
8 hlasov
25
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
26
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
28
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
Peter Pandy, MOST - HÍD
7 hlasov
30
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
32
Milan Malý, KSS
6 hlasov
33
Terézia Stanková, NEKA
6 hlasov
34
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
35
Jozef Gamrát, NEKA
5 hlasov
36
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
37
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
39
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
40
Štefan Kandráč, NP
5 hlasov
41
Jozef Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
42
Viktor Palko, MOST - HÍD
5 hlasov
43
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
44
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
45
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasy
46
Zoltán Mento, NEKA
4 hlasy
47
Gejza Sačko, MOST - HÍD
4 hlasy
48
Dionýz Szabó, ŠKV
4 hlasy
49
Marián Vanci, ŠKV
4 hlasy
50
Peter Rico, MOST - HÍD
3 hlasy
51
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasy
52
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasy
53
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasy
54
Ján Juhász, MOST - HÍD
3 hlasy
55
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasy
56
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasy
57
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasy
58
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasy
59
Michal Magnes, SNS
2 hlasy
60
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
61
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
62
István Takács, SMK-MKP
1 hlas
63
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlas
64
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlas
65
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlas
66
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlas
67
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlas
68
Csilla Bálintová, SMK-MKP
0 hlasov
69
Adrian Haraszti, NAJ
0 hlasov

Volebná účasť

19,00 %

Historický vývoj

29.10. 2022 30,67 %
04.11. 2017 1. kolo 19,00 %
23.11. 2013 2. kolo 7,74 %
09.11. 2013 1. kolo 8,46 %