Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
43,66%
Peter Chudík Smer-SD
32,39%
Jozef Mihalčin ĽSNS
14,08%
Andrej Gmitter NEKA
5,63%
František Bednár NAJ
1,41%
Ján Garaj NEKA
1,41%
Pavol Gašper NEKA
1,41%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
František Oľha Šanca
0,00%
Miroslav Škvarek SNS
0,00%
Milan Šteiner SZS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Lukič, SMER-SD
35 hlasov
2
Jozef Baran, SMER-SD
30 hlasov
3
Štefan Hreha, SMER-SD
29 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
24 hlasov
5
Ján Ragan, NEKA
19 hlasov
6
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
7
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
8
Jozef Berta, SMER-SD
12 hlasov
9
Andrej Krišanda, SNS
10 hlasov
10
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
11
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
12
Juraj Kuročka, SMER-SD
8 hlasov
13
Marta Vagaská, SNS
8 hlasov
14
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
15
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Stanislav Obický, NEKA
5 hlasov
17
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
18
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
19
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
20
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
21
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
22
Vincent Antoš, KSS
3 hlasy
23
Blažena Matisová, NEKA
3 hlasy
24
Peter Novák, SNS
3 hlasy
25
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
26
Zuzana Zavadská, SZ
2 hlasy
27
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
28
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasy
29
Peter Kocák, NEKA
2 hlasy
30
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasy
31
Miroslav Baník, NEKA
2 hlasy
32
Alfonz Kobielský, NEKA
2 hlasy
33
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlas
34
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlas
35
Ján Pivovarník, SNS
1 hlas
36
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlas
37
Miroslav Kroka, NP
1 hlas
38
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlas
39
Michal Huňák, EDS
1 hlas
40
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlas
41
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlas
42
Dušan Vilenik, SNS
0 hlasov
43
Miroslava Urbanová, NaS - ns
0 hlasov
44
Štefan Straka, NEKA
0 hlasov
45
Monika Palková, SP
0 hlasov
46
Anton Orokocký, VZDOR
0 hlasov
47
Ján Laco, ŠANCA
0 hlasov
48
Ivan Koščík, NEKA
0 hlasov
49
Ján Katriňák, RIS
0 hlasov
50
Jozef Karchňak, ÚSVIT
0 hlasov
51
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
52
Roman Goroľ, EDS
0 hlasov
53
Milan Bužo, EDS
0 hlasov
54
Samuel Bruss, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

40,88 %

Historický vývoj

29.10. 2022 76,00 %
04.11. 2017 1. kolo 40,88 %
09.11. 2013 1. kolo 46,99 %