Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
29,47%
Ján Lunter NEKA
24,21%
Marian Kotleba ĽSNS
18,95%
Jozef Šimko NEKA
9,47%
Vojtech Kökény SRK
8,42%
Martin Klus KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
5,26%
Miroslav Gálik NAS
2,11%
Martin Juhaniak NEKA
1,05%
Alena Piovarčiová NP
1,05%
Michal Kantor SZS
0,00%
Pavel Greksa NEKA
0,00%
Stanislav Mičev NEKA
0,00%
Znenek Očovan NAJ
0,00%
Ivan Saktor NEKA
0,00%
Jozef Sásik SĽSAH
0,00%
Milan Urbáni SMS
0,00%
Viliam Baňák JĽSS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
59 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
43 hlasov
3
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
32 hlasov
4
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
27 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
27 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
25 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
25 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
20 hlasov
9
Ladislav Lang, MOST - HÍD
15 hlasov
10
Stanislav Krahulec, NEKA
13 hlasov
11
Gejza Mede, NEKA
13 hlasov
12
Lukáš Kvietok, SMER-SD
11 hlasov
13
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
10 hlasov
14
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
17
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
18
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
19
Miroslava Vargová, NEKA
7 hlasov
20
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
21
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
22
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
23
Vojtech Szajkó, SRK
4 hlasy
24
Dušan Hlinka, SMER-SD
4 hlasy
25
Katarína Moncoľová, NEKA
4 hlasy
26
Michal Bagačka, SMER-SD
3 hlasy
27
Aladár Bari, MOST - HÍD
3 hlasy
28
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
3 hlasy
29
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
30
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
31
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
32
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasy
33
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasy
34
Peter Mináč, SMER-SD
2 hlasy
35
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasy
36
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasy
37
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasy
38
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
39
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlas
40
Martin Pliešovský, SNS
1 hlas
41
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlas
42
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
43
Róbert Čipka, KSS
0 hlasov
44
Anatolij Jefimov, KSS
0 hlasov
45
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana...
0 hlasov
46
Ján Lichanec, NEKA
0 hlasov
47
Vojtech Menyhárt, NEKA
0 hlasov
48
Alena Pivovarčiová, NP
0 hlasov
49
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov

Volebná účasť

25,75 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,20 %
04.11. 2017 1. kolo 25,75 %
23.11. 2013 2. kolo 8,00 %
09.11. 2013 1. kolo 12,29 %