Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
61,15%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18,15%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,05%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,73%
Rudolf Botka NP
4,46%
Jarmila Tkáčová SNS
1,59%
Jozef Červenák RIS
1,27%
Róbert Bačinský NEKA
0,64%
Oliver Petrík JĽSS
0,64%
Jozef Bobík NEKA
0,32%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
158 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
88 hlasov
3
Tichomír Kačo, ŠKV
76 hlasov
4
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
5
Michal Magnes, SNS
68 hlasov
6
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
58 hlasov
7
Július Hajdu, SMER-SD
55 hlasov
8
Karol Pataky, MOST - HÍD
53 hlasov
9
Rastislav Petrovič, SMER-SD
53 hlasov
10
Jana Mondiková, SMER-SD
52 hlasov
11
Gabriel Garanič, NEKA
42 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
40 hlasov
13
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
40 hlasov
14
Libuša Babuľaková, ŠKV
36 hlasov
15
Peter Bačkovský, ŠKV
33 hlasov
16
Gejza Sačko, MOST - HÍD
33 hlasov
17
Antónia Hrabská, ŠKV
32 hlasov
18
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
19
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
20
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
21
Slavomír Illeš, NEKA
20 hlasov
22
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
23
Gustáv Liszkai, SMER-SD
20 hlasov
24
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
25
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
26
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
27
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
28
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
29
Michaela Ducárová, ŠKV
17 hlasov
30
Peter Rico, MOST - HÍD
17 hlasov
31
Jozef Gamrát, NEKA
16 hlasov
32
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
33
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
34
Ján Seman, ŠANCA
15 hlasov
35
Milan Malý, KSS
15 hlasov
36
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
37
Peter Pandy, MOST - HÍD
14 hlasov
38
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
39
Peter Figeľ, DS
12 hlasov
40
Katarína Kasardová, KSS
11 hlasov
41
Štefan Kandráč, NP
10 hlasov
42
Radoslav Rendeš, ŠKV
10 hlasov
43
Terézia Stanková, NEKA
10 hlasov
44
Martin Galgoczy, NEKA
9 hlasov
45
Ján Juhász, MOST - HÍD
9 hlasov
46
Peter Bielek, SNS
8 hlasov
47
Zoltán Mento, NEKA
8 hlasov
48
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
49
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
50
Iveta Solomonová, KSS
7 hlasov
51
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
52
Viktor Palko, MOST - HÍD
7 hlasov
53
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
54
Edina Kocsisová, NEKA
5 hlasov
55
Dionýz Szabó, ŠKV
5 hlasov
56
István Takács, SMK-MKP
5 hlasov
57
Marián Vanci, ŠKV
4 hlasy
58
Zoltán Ilko, SMK-MKP
4 hlasy
59
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasy
60
Csaba Furik, SMK-MKP
4 hlasy
61
Jozef Horváth, MOST - HÍD
3 hlasy
62
Adrian Haraszti, NAJ
2 hlasy
63
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasy
64
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlas
65
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlas
66
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlas
67
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlas
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
0 hlasov
69
József Kopasz, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

25,07 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,87 %
04.11. 2017 1. kolo 25,07 %
23.11. 2013 2. kolo 20,32 %
09.11. 2013 1. kolo 15,21 %