Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
49,46%
Tibor Mikuš NEKA
45,16%
József Berényi SMK
3,23%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,08%
Márius Novák NP
1,08%
Konrád Rigó Most-Híd
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Zemko, SMER-SD
29 hlasov
2
Martin Uhlík, NEKA
28 hlasov
3
Karol Zachar, SMER-SD
26 hlasov
4
Matej Lančarič, NEKA
23 hlasov
5
Ľubomír Antal, SMER-SD
21 hlasov
6
Marek Neštický, NEKA
21 hlasov
7
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
8
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
9
Štefan Krištofík, SMER-SD
19 hlasov
10
Tibor Pekarčík, NEKA
19 hlasov
11
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
12
Augustín Hambálek, SMER-SD
15 hlasov
13
Vladimír Púčik, SMER-SD
15 hlasov
14
Peter Sloboda, NEKA
15 hlasov
15
Marián Galbavý, NEKA
14 hlasov
16
Šimon Štefunko, NEKA
12 hlasov
17
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
18
Bystrík Stanko, NEKA
10 hlasov
19
Iveta Bakičová, NEKA
9 hlasov
20
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
21
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
22
Valburga Lobotková, SMER-SD
9 hlasov
23
Peter Chmela, NEKA
9 hlasov
24
Jaroslav Cehlárik, NEKA
8 hlasov
25
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
26
Marta Gubrická, SMER-SD
8 hlasov
27
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
28
Juraj Novota, NEKA
8 hlasov
29
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
8 hlasov
30
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Norbert Halász, NEKA
7 hlasov
32
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
33
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
34
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
35
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
36
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
37
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
38
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Marcel Behro, NEKA
5 hlasov
40
Peter Haščík, NEKA
5 hlasov
41
Vladimír Kozmál, SNS
5 hlasov
42
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
43
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
44
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
4 hlasy
45
Rudolf Šulek, NAJ
4 hlasy
46
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasy
47
Jozef Koricina, NEKA
4 hlasy
48
Jaroslav Jánoš, NEKA
4 hlasy
49
Viera Gbelcová, SNS
3 hlasy
50
Elena Kátlovská, NEKA
3 hlasy
51
Martin Ostrovský, SNS
3 hlasy
52
Zuzana Frišová, DOST
2 hlasy
53
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
54
Anna Šimončičová, SNS
2 hlasy
55
Peter Sita, NEKA
2 hlasy
56
Jozef Pobiecký, NEKA
2 hlasy
57
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
58
Jakub Mišek, NEKA
2 hlasy
59
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
2 hlasy
60
Peter Bartovič, MOST - HÍD
1 hlas
61
Pavol Gabriška, DOST
1 hlas
62
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
63
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlas
64
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
0 hlasov
65
Juraj Janček, DOMA DOBRE
0 hlasov
66
Jozef Klokner, NEKA
0 hlasov
67
Norbert Pavlovič, KSS
0 hlasov
68
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
0 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
0 hlasov

Volebná účasť

30,18 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,50 %
04.11. 2017 1. kolo 30,18 %
23.11. 2013 2. kolo 28,00 %
09.11. 2013 1. kolo 16,25 %