Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
39,73%
Iván Farkas SMK
35,62%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH,...
13,70%
Milan Uhrík ĽSNS
6,85%
Ľászló Hajdu MKDA
2,74%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,37%
Ján Marko NP
0,00%
Peter Oremus NEKA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pál Zachar, NEKA
44 hlasov
2
Peter Köpöncei, SMK-MKP
43 hlasov
3
Dezső Pálffy, SMK-MKP
38 hlasov
4
Zita Cseri, NEKA
28 hlasov
5
Tibor Csenger, SMK-MKP
27 hlasov
6
Beáta Kiss, SMK-MKP
27 hlasov
7
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
26 hlasov
8
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
9
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
10
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
11
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
12
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
13
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
14
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
15
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Ján Krtík, NEKA
7 hlasov
17
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
18
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
19
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
20
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
21
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
22
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
23
Ondrej Juhász, NEKA
5 hlasov
24
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
25
Ján Hamar, KSS
4 hlasy
26
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
27
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
28
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
29
Igor Éder, NEKA
3 hlasy
30
Igor Gogora, NEKA
3 hlasy
31
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
32
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasy
33
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
34
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
35
Ján Kútik, KSS
2 hlasy
36
Igor Varga, NEKA
2 hlasy
37
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
38
Marianna Šedivá, NEKA
2 hlasy
39
Erika Sulinová, NEKA
2 hlasy
40
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
41
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlas
42
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
43
Michal Ivanický, KSS
0 hlasov
44
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
45
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
0 hlasov
46
Ladislav Vörös, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

17,20 %

Historický vývoj

29.10. 2022 67,64 %
04.11. 2017 1. kolo 17,20 %
23.11. 2013 2. kolo 13,28 %
09.11. 2013 1. kolo 17,48 %