Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44,44%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
31,11%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
8,89%
Adam Šepetka NAJ
4,44%
Róbert Bačinský NEKA
3,33%
Jozef Červenák RIS
3,33%
Jaroslav Džunko NEKA
1,11%
Lukáš Sisák KSS
1,11%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,11%
Jarmila Tkáčová SNS
1,11%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Oliver Petrík JĽSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
57 hlasov
2
Csaba Simkó, SMK-MKP
47 hlasov
3
László Köteles, SMK-MKP
42 hlasov
4
Alexander Képes, SMK-MKP
37 hlasov
5
Tamás Iván, SMK-MKP
36 hlasov
6
István Zachariaš, SMK-MKP
33 hlasov
7
Gábor Szalay, SMK-MKP
32 hlasov
8
Anton Király, SMK-MKP
31 hlasov
9
Attila Oravecz, MOST - HÍD
31 hlasov
10
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
24 hlasov
11
Elena Fialková, MOST - HÍD
22 hlasov
12
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
22 hlasov
13
Alexander Horváth, MOST - HÍD
16 hlasov
14
Mária Lacková, NEKA
12 hlasov
15
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
12 hlasov
16
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
12 hlasov
17
Július Begala, NEKA
9 hlasov
18
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
19
Erika Zámboriová, ŠKV
5 hlasov
20
Tibor Bráz, NEKA
4 hlasy
21
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasy
22
Ivan Hriczko, ŠKV
4 hlasy
23
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasy
24
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
25
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
26
Peter Kocai, NAJ
3 hlasy
27
Anton Medvec, NEKA
3 hlasy
28
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
29
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasy
30
Jarmila Vaňová, ŠKV
2 hlasy
31
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasy
32
Július Grulyo, NEKA
2 hlasy
33
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
34
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
35
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
36
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlas
37
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlas
38
Augustín Köteles, NAJ
1 hlas
39
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlas
40
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
41
Slavomír Horváth, SNS
1 hlas
42
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlas
43
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
44
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
45
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlas
46
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
47
Rudolf Varga, VZDOR
0 hlasov
48
Tomáš Suchý, ŠANCA
0 hlasov
49
Ján Serbin, NEKA
0 hlasov
50
Peter Seman, KSS
0 hlasov
51
Michal Rečka, SMER-SD
0 hlasov
52
František Petro, SMER-SD
0 hlasov
53
Pavol Lehotský, NEKA
0 hlasov
54
Jozef Krešák, ŠANCA
0 hlasov
55
Ján Kokarda, NEKA
0 hlasov
56
Jozef Hric, KSS
0 hlasov
57
Ján Horváth, NEKA
0 hlasov
58
Radoslav Hodor, NEKA
0 hlasov
59
Monika Gergelová, SNS
0 hlasov
60
Martina Dutková, NEKA
0 hlasov
61
Mária Dulovičová, NEKA
0 hlasov
62
Peter Derevjaník, SMER-SD
0 hlasov
63
Ondrej Bernát, SMER-SD
0 hlasov
64
Július Beluscsák, NEKA
0 hlasov
65
Miloš Barcal, NEKA
0 hlasov
66
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
0 hlasov

Volebná účasť

42,12 %

Historický vývoj

29.10. 2022 69,86 %
04.11. 2017 1. kolo 42,12 %
23.11. 2013 2. kolo 60,40 %
09.11. 2013 1. kolo 55,32 %