Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
40,74%
Jozef Mihalčin ĽSNS
25,93%
Ján Garaj NEKA
11,11%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
7,41%
Milan Šteiner SZS
7,41%
František Bednár NAJ
3,70%
Andrej Gmitter NEKA
3,70%
Pavol Gašper NEKA
0,00%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
František Oľha Šanca
0,00%
Miroslav Škvarek SNS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
12 hlasov
2
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
12 hlasov
3
Jozef Baran, SMER-SD
11 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER-SD
7 hlasov
5
Martina Hliboká, SOĽ
5 hlasov
6
Juraj Kuročka, SMER-SD
5 hlasov
7
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
8
Stanislav Obický, NEKA
4 hlasy
9
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
10
Jozef Berta, SMER-SD
3 hlasy
11
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasy
12
Štefan Hreha, SMER-SD
3 hlasy
13
Roman Goroľ, EDS
3 hlasy
14
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
15
Miroslav Baník, NEKA
3 hlasy
16
Štefan Straka, NEKA
2 hlasy
17
Monika Palková, SP
2 hlasy
18
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
19
Blažena Matisová, NEKA
2 hlasy
20
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasy
21
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
22
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
23
Peter Kocák, NEKA
2 hlasy
24
Ján Katriňák, RIS
2 hlasy
25
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
2 hlasy
26
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasy
27
Vincent Antoš, KSS
2 hlasy
28
Andrej Krišanda, SNS
2 hlasy
29
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
30
Zuzana Zavadská, SZ
1 hlas
31
Dušan Vilenik, SNS
1 hlas
32
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlas
33
Ján Pivovarník, SNS
1 hlas
34
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlas
35
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
36
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
37
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
38
Michal Huňák, EDS
1 hlas
39
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlas
40
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlas
41
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
42
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlas
43
Marta Vagaská, SNS
0 hlasov
44
Miroslava Urbanová, NaS - ns
0 hlasov
45
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
46
Anton Orokocký, VZDOR
0 hlasov
47
Peter Novák, SNS
0 hlasov
48
Miroslav Kroka, NP
0 hlasov
49
Ivan Koščík, NEKA
0 hlasov
50
Alfonz Kobielský, NEKA
0 hlasov
51
Jozef Karchňak, ÚSVIT
0 hlasov
52
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
53
Milan Bužo, EDS
0 hlasov
54
Samuel Bruss, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

52,94 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,58 %
04.11. 2017 1. kolo 52,94 %
09.11. 2013 1. kolo 36,36 %