Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
35,63%
Pavol Gašper NEKA
35,00%
Miroslav Škvarek SNS
7,50%
Peter Chudík Smer-SD
5,63%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5,63%
František Bednár NAJ
3,13%
Ján Garaj NEKA
3,13%
Andrej Gmitter NEKA
1,25%
Eduard Markovič NEKA
1,25%
František Oľha Šanca
1,25%
Jozef Šváč NP
0,63%
Milan Šteiner SZS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Hroboň, NEKA
136 hlasov
2
Gabriel Bodnár, NEKA
105 hlasov
3
Pavol Gašper, NEKA
76 hlasov
4
Ján Šoltis, NEKA
60 hlasov
5
Jozef Janiga, NEKA
40 hlasov
6
Patrik Františka, SNS
26 hlasov
7
Michal Sýkora, NEKA
26 hlasov
8
Štefan Pčola, NEKA
25 hlasov
9
Alena Madzinová, DS
21 hlasov
10
Peter Hritz, NEKA
20 hlasov
11
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
20 hlasov
12
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
13
Martin Lajoš, SMER-SD
18 hlasov
14
Miroslav Škvarek, SNS
16 hlasov
15
Slavomír Kopáč, NEKA
15 hlasov
16
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
17
Dušan Nebus, SMER-SD
14 hlasov
18
Jaroslav Švorc, SOĽ
13 hlasov
19
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
20
Igor Wzoš, NEKA
11 hlasov
21
Marián Barilla, NEKA
11 hlasov
22
Juraj Bondra, SMER-SD
10 hlasov
23
Milan Baran, SMER-SD
9 hlasov
24
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
25
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
26
Anna Schlosserová, NEKA
8 hlasov
27
Martin Mlynár, NEKA
8 hlasov
28
Ondrej Kavka, NEKA
8 hlasov
29
Peter Brenišin, NEKA
8 hlasov
30
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
31
František Bednár, NAJ
8 hlasov
32
Peter Mlynár, SNS
7 hlasov
33
Marián Rušin, SMER-SD
7 hlasov
34
Jozef Tekáč, NEKA
7 hlasov
35
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
36
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
37
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
38
Tomáš Zelina, SNS
5 hlasov
39
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Edita Pilárová, NEKA
5 hlasov
41
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
42
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
43
Jozef Košický, NEKA
5 hlasov
44
Jozef Benko, SNS
4 hlasy
45
Karol Dračka, KSS
4 hlasy
46
Martin Jurčík, NEKA
4 hlasy
47
Eduard Markovič, NEKA
4 hlasy
48
Vladimír Ondruš, SMER-SD
4 hlasy
49
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
50
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
51
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
52
Ingrid Lindemanová, SOĽ
3 hlasy
53
Peter Michalík, SNS
3 hlasy
54
Emília Ringošová, ŠANCA
2 hlasy
55
Ondrej Kovalčík, KSS
2 hlasy
56
Karin Jureková, NEKA
2 hlasy
57
Milan Antaš, SOĽ
2 hlasy
58
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
59
Jozef Sabo, SOĽ
1 hlas
60
Jozef Pavligovský, SMER-SD
1 hlas
61
Ivana Padarasová, NAJ
1 hlas
62
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
1 hlas
63
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
64
Ján Kriššák, NAJ
1 hlas
65
Eugen Knotek, SNS
1 hlas
66
Marek Duda, NAJ
1 hlas
67
Stanislav Baran, SOĽ
0 hlasov
68
Zuzana Hiznayová, SZ
0 hlasov
69
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana...
0 hlasov
70
Richard Kaprál, SNS
0 hlasov
71
Jozef Križan, SOĽ
0 hlasov
72
Valér Neumeister, SOĽ
0 hlasov
73
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
74
Radoslav Ščuka, NP
0 hlasov
75
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov

Volebná účasť

25,94 %

Historický vývoj

29.10. 2022 31,58 %
04.11. 2017 1. kolo 25,94 %
09.11. 2013 1. kolo 13,17 %