Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
38,31%
Milan Uhrík ĽSNS
27,92%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH,...
17,53%
Peter Oremus NEKA
13,64%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,60%
Iván Farkas SMK
0,00%
Ľászló Hajdu MKDA
0,00%
Ján Marko NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Gogora, NEKA
39 hlasov
2
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
3
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36 hlasov
4
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
5
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
6
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
7
Igor Éder, NEKA
29 hlasov
8
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
9
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
10
Erika Sulinová, NEKA
25 hlasov
11
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
12
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
13
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
14
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
15
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
16
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
17
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
18
Igor Varga, NEKA
21 hlasov
19
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
20
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
21
Ján Krtík, NEKA
19 hlasov
22
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
23
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
24
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
25
Zita Cseri, NEKA
14 hlasov
26
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
27
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
14 hlasov
28
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
29
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
30
Michal Ivanický, KSS
12 hlasov
31
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
32
Ján Kútik, KSS
11 hlasov
33
Ondrej Juhász, NEKA
9 hlasov
34
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
35
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
36
Marianna Šedivá, NEKA
7 hlasov
37
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
38
Ján Hamar, KSS
6 hlasov
39
Beáta Kiss, SMK-MKP
6 hlasov
40
Tibor Csenger, SMK-MKP
5 hlasov
41
Ladislav Vörös, KSS
5 hlasov
42
Pál Zachar, NEKA
5 hlasov
43
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4 hlasy
44
Miroslav Kamenský, KSS
4 hlasy
45
Dezső Pálffy, SMK-MKP
2 hlasy
46
Peter Köpöncei, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

19,37 %

Historický vývoj

29.10. 2022 36,25 %
04.11. 2017 1. kolo 19,37 %
23.11. 2013 2. kolo 8,63 %
09.11. 2013 1. kolo 10,13 %