Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
50,00%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
23,97%
Jozef Mihalčin ĽSNS
14,38%
František Oľha Šanca
2,74%
Andrej Gmitter NEKA
2,05%
Milan Šteiner SZS
2,05%
Ján Garaj NEKA
1,37%
Pavol Gašper NEKA
1,37%
Jozef Šváč NP
1,37%
Miroslav Škvarek SNS
0,68%
František Bednár NAJ
0,00%
Eduard Markovič NEKA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
56 hlasov
2
Jozef Baran, SMER-SD
44 hlasov
3
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER-SD
44 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
39 hlasov
6
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
7
Juraj Kuročka, SMER-SD
31 hlasov
8
Peter Kocák, NEKA
28 hlasov
9
Štefan Hreha, SMER-SD
22 hlasov
10
Jozef Berta, SMER-SD
19 hlasov
11
Alfonz Kobielský, NEKA
19 hlasov
12
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
13
Stanislav Obický, NEKA
15 hlasov
14
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
15
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
16
Miroslav Gešper, NEKA
13 hlasov
17
Vincent Antoš, KSS
10 hlasov
18
Mária Kurovská, NaS - ns
10 hlasov
19
Blažena Matisová, NEKA
10 hlasov
20
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
21
Ľubomír Pidaný, SNS
10 hlasov
22
Marta Vagaská, SNS
10 hlasov
23
Zuzana Zavadská, SZ
10 hlasov
24
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
26
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
7 hlasov
28
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
29
Dušan Vilenik, SNS
6 hlasov
30
Miroslav Baník, NEKA
5 hlasov
31
Samuel Bruss, NEKA
5 hlasov
32
Martina Hliboká, SOĽ
5 hlasov
33
Andrej Krišanda, SNS
5 hlasov
34
Peter Treciak, NaS - ns
4 hlasy
35
Monika Palková, SP
4 hlasy
36
Peter Novák, SNS
4 hlasy
37
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
38
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
39
Jozef Karchňak, ÚSVIT
4 hlasy
40
Ondrej Hreha, SZS
4 hlasy
41
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
42
Marián Hreňo, SOĽ
3 hlasy
43
Ján Katriňák, RIS
3 hlasy
44
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasy
45
Michal Huňák, EDS
2 hlasy
46
Štefan Straka, NEKA
2 hlasy
47
Ivan Koščík, NEKA
2 hlasy
48
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
49
Roman Goroľ, EDS
2 hlasy
50
Milan Bužo, EDS
1 hlas
51
Miroslav Kroka, NP
1 hlas
52
Ján Laco, ŠANCA
1 hlas
53
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlas
54
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlas

Volebná účasť

23,74 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,25 %
04.11. 2017 1. kolo 23,74 %
09.11. 2013 1. kolo 17,41 %