Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
45,77%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,80%
Štefan Surmánek ĽSNS
9,86%
Róbert Bačinský NEKA
4,23%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,11%
Lukáš Sisák KSS
2,11%
Rudolf Botka NP
1,41%
Oliver Petrík JĽSS
0,70%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%
Jarmila Tkáčová SNS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
2
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
3
Marek Čižmár, NEKA
43 hlasov
4
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER-SD
32 hlasov
6
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
7
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
8
Jozef Gamrát, NEKA
27 hlasov
9
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
10
Michaela Ducárová, ŠKV
23 hlasov
11
Július Hajdu, SMER-SD
23 hlasov
12
Jana Mondiková, SMER-SD
23 hlasov
13
Róbert Puci, SMER-SD
23 hlasov
14
Marián Vanci, ŠKV
19 hlasov
15
Tichomír Kačo, ŠKV
18 hlasov
16
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
17
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
18
Štefan Duč, NEKA
14 hlasov
19
Peter Bačkovský, ŠKV
13 hlasov
20
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
21
Terézia Stanková, NEKA
13 hlasov
22
Antónia Hrabská, ŠKV
11 hlasov
23
Gabriel Garanič, NEKA
10 hlasov
24
Martin Galgoczy, NEKA
9 hlasov
25
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
26
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
27
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
28
Slavomír Illeš, NEKA
8 hlasov
29
Katarína Kasardová, KSS
8 hlasov
30
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
31
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
32
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
33
Ján Seman, ŠANCA
7 hlasov
34
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
35
Peter Figeľ, DS
7 hlasov
36
Libuša Babuľaková, ŠKV
5 hlasov
37
Edina Kocsisová, NEKA
5 hlasov
38
Karol Pataky, MOST - HÍD
5 hlasov
39
Milan Malý, KSS
4 hlasy
40
Peter Bielek, SNS
3 hlasy
41
Peter Pandy, MOST - HÍD
3 hlasy
42
Peter Rico, MOST - HÍD
3 hlasy
43
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasy
44
Michal Magnes, SNS
2 hlasy
45
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasy
46
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasy
47
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
48
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasy
49
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasy
50
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
51
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
52
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlas
53
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlas
54
Gejza Sačko, MOST - HÍD
1 hlas
55
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlas
56
Gustáv Liszkai, SMER-SD
1 hlas
57
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlas
58
Štefan Kandráč, NP
1 hlas
59
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlas
60
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlas
61
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlas
62
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
63
Csilla Bálintová, SMK-MKP
0 hlasov
64
Adrian Haraszti, NAJ
0 hlasov
65
Zoltán Ilko, SMK-MKP
0 hlasov
66
Alexander Kis-Géczi, NAJ
0 hlasov
67
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
68
Tibor Sáradi, SMK-MKP
0 hlasov
69
István Takács, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

28,99 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,54 %
04.11. 2017 1. kolo 28,99 %
23.11. 2013 2. kolo 20,88 %
09.11. 2013 1. kolo 20,44 %