Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
35,67%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
31,85%
Peter Sagan ĽSNS
11,46%
Anton Martvoň NEKA
8,28%
Marián Murín NEKA
7,64%
Peter Cibulka NEKA
1,27%
Kristián Hoffmann SZS
1,27%
Ján Mikolaj SNS
1,27%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1,27%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
73 hlasov
2
Patrik Antal, NEKA
54 hlasov
3
Peter Vons, NEKA
48 hlasov
4
Tomáš Zanovit, NEKA
47 hlasov
5
Jaroslav Brzák, NEKA
42 hlasov
6
Zuzana Valocká, NEKA
40 hlasov
7
Tatiana Červeňová, SMER-SD
33 hlasov
8
Zdenko Kozák, SNS
32 hlasov
9
Imrich Žigo, NEKA
29 hlasov
10
František Výrostko, NEKA
27 hlasov
11
Peter Kašuba, NEKA
23 hlasov
12
Róbert Ivaška, SMER-SD
21 hlasov
13
Martin Hudec, SNS
20 hlasov
14
Marián Krivuš, NEKA
19 hlasov
15
Stanislav Rohoň, NEKA
17 hlasov
16
Slavomír Šuch, SMER-SD
17 hlasov
17
Marek Straka, SMER-SD
17 hlasov
18
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
19
Marcel Maťovčík, NEKA
16 hlasov
20
Katarína Tomášová, SMER-SD
15 hlasov
21
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
22
Marián Fedor, SMER-SD
14 hlasov
23
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
24
Pavol Zemko, NEKA
13 hlasov
25
Alexander Velitš, VZDOR
13 hlasov
26
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
27
Miroslav Mazúr, NEKA
13 hlasov
28
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
29
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
30
Jozef Petráš, SMER-SD
13 hlasov
31
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
32
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
33
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
34
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
35
Štefan Balošák, SMER-SD
11 hlasov
36
Milan Horňák, NEKA
11 hlasov
37
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
38
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
39
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
40
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
41
Martin Čanády, SNS
6 hlasov
42
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
43
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
44
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
45
Branislav Zacharides, NEKA
5 hlasov
46
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
3 hlasy
47
Dana Šinálová, SNS
3 hlasy
48
Marek Veverica, DOMA DOBRE
3 hlasy
49
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
2 hlasy
50
Ján Burda, MOST - HÍD
2 hlasy
51
Ivan Gondáš, SNS
2 hlasy
52
Miroslav Herák, KSS
2 hlasy
53
Eva Milučká, SNS
2 hlasy
54
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
1 hlas

Volebná účasť

35,02 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,44 %
04.11. 2017 1. kolo 35,02 %
09.11. 2013 1. kolo 19,45 %