Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
49,18%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
40,98%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
4,92%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,28%
Ján Struk SMS
1,64%
Róbert Bačinský NEKA
0,00%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Oliver Petrík JĽSS
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%
Jarmila Tkáčová SNS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Duč, NEKA
39 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
30 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
29 hlasov
4
Peter Rico, MOST - HÍD
23 hlasov
5
Ján Juhász, MOST - HÍD
22 hlasov
6
Jozef Želinský, MOST - HÍD
22 hlasov
7
József Kopasz, SMK-MKP
21 hlasov
8
István Takács, SMK-MKP
20 hlasov
9
Gejza Sačko, MOST - HÍD
19 hlasov
10
Tibor Sáradi, SMK-MKP
18 hlasov
11
Zoltán Ilko, SMK-MKP
17 hlasov
12
Csilla Bálintová, SMK-MKP
16 hlasov
13
Jana Mondiková, SMER-SD
14 hlasov
14
Peter Pandy, MOST - HÍD
13 hlasov
15
Jozef Horváth, MOST - HÍD
11 hlasov
16
Zoltán Mento, NEKA
10 hlasov
17
Róbert Puci, SMER-SD
8 hlasov
18
Radoslav Rendeš, ŠKV
8 hlasov
19
Viktor Palko, MOST - HÍD
7 hlasov
20
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
21
Tichomír Kačo, ŠKV
5 hlasov
22
Rastislav Petrovič, SMER-SD
5 hlasov
23
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasy
24
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasy
25
Edina Kocsisová, NEKA
4 hlasy
26
Gustáv Liszkai, SMER-SD
4 hlasy
27
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasy
28
Antónia Hrabská, ŠKV
3 hlasy
29
Július Hajdu, SMER-SD
3 hlasy
30
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
31
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
32
Gabriel Garanič, NEKA
2 hlasy
33
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
34
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlas
35
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
36
Iveta Solomonová, KSS
1 hlas
37
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
38
Michal Magnes, SNS
1 hlas
39
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlas
40
Peter Bielek, SNS
1 hlas
41
Ján Seman, ŠANCA
1 hlas
42
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
43
Marián Vanci, ŠKV
0 hlasov
44
Milan Malý, KSS
0 hlasov
45
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
46
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
47
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
48
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
49
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
50
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
51
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
52
Terézia Stanková, NEKA
0 hlasov
53
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
54
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
55
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
56
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
57
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
58
Alexander Kis-Géczi, NAJ
0 hlasov
59
Katarína Kasardová, KSS
0 hlasov
60
Štefan Kandráč, NP
0 hlasov
61
Slavomír Illeš, NEKA
0 hlasov
62
Marta Hrobová, ÚSVIT
0 hlasov
63
Adrian Haraszti, NAJ
0 hlasov
64
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
65
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
66
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
67
Jozef Gamrát, NEKA
0 hlasov
68
Peter Figeľ, DS
0 hlasov
69
Michaela Ducárová, ŠKV
0 hlasov

Volebná účasť

36,26 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,65 %
04.11. 2017 1. kolo 36,26 %
23.11. 2013 2. kolo 13,18 %
09.11. 2013 1. kolo 30,76 %