Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62,46%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
15,79%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
8,77%
Jarmila Tkáčová SNS
3,86%
Rudolf Botka NP
3,51%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,16%
Róbert Bačinský NEKA
1,40%
Oliver Petrík JĽSS
0,70%
Lukáš Sisák KSS
0,35%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
181 hlasov
2
Štefan Duč, NEKA
160 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
120 hlasov
4
Róbert Puci, SMER-SD
108 hlasov
5
Peter Pandy, MOST - HÍD
104 hlasov
6
Slavomír Illeš, NEKA
93 hlasov
7
Jozef Horváth, MOST - HÍD
66 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
65 hlasov
9
Tichomír Kačo, ŠKV
63 hlasov
10
Július Hajdu, SMER-SD
38 hlasov
11
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
12
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
13
Michal Magnes, SNS
34 hlasov
14
Karol Pataky, MOST - HÍD
31 hlasov
15
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
28 hlasov
16
Libuša Babuľaková, ŠKV
27 hlasov
17
Zoltán Mento, NEKA
22 hlasov
18
Gejza Sačko, MOST - HÍD
22 hlasov
19
Peter Bielek, SNS
22 hlasov
20
Peter Bačkovský, ŠKV
22 hlasov
21
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
22
Gabriel Garanič, NEKA
17 hlasov
23
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
24
Antónia Hrabská, ŠKV
13 hlasov
25
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
26
Terézia Stanková, NEKA
13 hlasov
27
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
28
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
29
Ján Seman, ŠANCA
12 hlasov
30
Edina Kocsisová, NEKA
12 hlasov
31
Michaela Ducárová, ŠKV
11 hlasov
32
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
33
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
34
Milan Malý, KSS
10 hlasov
35
Ján Juhász, MOST - HÍD
8 hlasov
36
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
37
Peter Rico, MOST - HÍD
8 hlasov
38
Iveta Solomonová, KSS
8 hlasov
39
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
40
Peter Figeľ, DS
7 hlasov
41
Katarína Kasardová, KSS
7 hlasov
42
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
43
Radoslav Rendeš, ŠKV
7 hlasov
44
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
45
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
46
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
47
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
48
Zoltán Ilko, SMK-MKP
5 hlasov
49
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
50
Viktor Palko, MOST - HÍD
5 hlasov
51
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
52
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasy
53
Jozef Gamrát, NEKA
4 hlasy
54
Csilla Bálintová, SMK-MKP
4 hlasy
55
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
56
István Takács, SMK-MKP
3 hlasy
57
Marián Vanci, ŠKV
3 hlasy
58
Jozef Želinský, MOST - HÍD
3 hlasy
59
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasy
60
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
61
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasy
62
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
63
Štefan Kandráč, NP
1 hlas
64
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlas
65
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlas
66
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlas
67
Adrian Haraszti, NAJ
0 hlasov
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
0 hlasov
69
József Kopasz, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

30,13 %

Historický vývoj

29.10. 2022 59,71 %
04.11. 2017 1. kolo 30,13 %
23.11. 2013 2. kolo 15,86 %
09.11. 2013 1. kolo 24,05 %