Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
55,35%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
22,01%
Róbert Bačinský NEKA
7,55%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,40%
Jarmila Tkáčová SNS
4,40%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,52%
Jozef Červenák RIS
1,26%
Vladislav Stanko NEKA
1,26%
Jaroslav Džunko NEKA
0,63%
Ján Struk SMS
0,63%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Oliver Petrík JĽSS
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Serbin, NEKA
65 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
3
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
4
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
5
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
6
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
7
Ondrej Bernát, SMER-SD
30 hlasov
8
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
9
Erika Zámboriová, ŠKV
27 hlasov
10
Monika Gergelová, SNS
18 hlasov
11
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
12
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
15 hlasov
13
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
14
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
15
Ivan Hriczko, ŠKV
14 hlasov
16
Július Beluscsák, NEKA
12 hlasov
17
Mária Dulovičová, NEKA
12 hlasov
18
Ján Kokarda, NEKA
11 hlasov
19
Jarmila Vaňová, ŠKV
11 hlasov
20
Anetta Strýčková, NEKA
11 hlasov
21
Július Begala, NEKA
10 hlasov
22
Martina Dutková, NEKA
10 hlasov
23
Vojtech Farkaš, NEKA
10 hlasov
24
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
25
Vlastimil Lakatoš, NEKA
10 hlasov
26
Pavol Lehotský, NEKA
10 hlasov
27
Gabriel Böhm, NEKA
9 hlasov
28
Slavomír Borovský, DS
9 hlasov
29
František Petro, SMER-SD
9 hlasov
30
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
31
Anton Medvec, NEKA
8 hlasov
32
István Zachariaš, SMK-MKP
7 hlasov
33
Michal Rečka, SMER-SD
7 hlasov
34
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
35
Július Pelegrin, NEKA
7 hlasov
36
Peter Derevjaník, SMER-SD
6 hlasov
37
Elena Fialková, MOST - HÍD
6 hlasov
38
Július Grulyo, NEKA
6 hlasov
39
Augustín Köteles, NAJ
6 hlasov
40
Peter Kocai, NAJ
5 hlasov
41
Radoslav Hodor, NEKA
4 hlasy
42
Tamás Iván, SMK-MKP
4 hlasy
43
László Köteles, SMK-MKP
4 hlasy
44
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasy
45
Gábor Szalay, SMK-MKP
3 hlasy
46
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasy
47
Ján Horváth, NEKA
3 hlasy
48
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasy
49
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasy
50
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasy
51
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasy
52
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasy
53
Peter Seman, KSS
2 hlasy
54
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasy
55
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasy
56
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasy
57
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasy
58
Tibor Bráz, NEKA
1 hlas
59
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlas
60
Jozef Hric, KSS
1 hlas
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlas
62
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlas
63
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlas
64
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlas
65
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
0 hlasov
66
Anton Király, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

23,52 %

Historický vývoj

29.10. 2022 49,51 %
04.11. 2017 1. kolo 23,52 %
23.11. 2013 2. kolo 12,88 %
09.11. 2013 1. kolo 10,37 %