Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
49,84%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
40,45%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,24%
Róbert Bačinský NEKA
2,59%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,62%
Jaroslav Džunko NEKA
0,97%
Lukáš Sisák KSS
0,32%
Vladislav Stanko NEKA
0,32%
Adam Šepetka NAJ
0,32%
Jarmila Tkáčová SNS
0,32%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Oliver Petrík JĽSS
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
158 hlasov
2
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
84 hlasov
3
Anton Medvec, NEKA
79 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
6
Michal Rečka, SMER-SD
64 hlasov
7
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
9
Peter Derevjaník, SMER-SD
58 hlasov
10
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
11
Ondrej Bernát, SMER-SD
48 hlasov
12
Martina Dutková, NEKA
38 hlasov
13
Jarmila Vaňová, ŠKV
37 hlasov
14
Erika Zámboriová, ŠKV
37 hlasov
15
Roland Szabó, SMER-SD
35 hlasov
16
Radoslav Hodor, NEKA
28 hlasov
17
Pavol Lehotský, NEKA
27 hlasov
18
Ján Kokarda, NEKA
24 hlasov
19
Ivan Hriczko, ŠKV
22 hlasov
20
Miloš Barcal, NEKA
20 hlasov
21
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
22
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
23
Vojtech Farkaš, NEKA
18 hlasov
24
Anetta Strýčková, NEKA
18 hlasov
25
Slavomír Horváth, SNS
17 hlasov
26
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
27
Mária Dulovičová, NEKA
15 hlasov
28
Július Beluscsák, NEKA
14 hlasov
29
Vlastimil Lakatoš, NEKA
14 hlasov
30
Monika Gergelová, SNS
13 hlasov
31
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
32
Július Pelegrin, NEKA
13 hlasov
33
Ján Serbin, NEKA
13 hlasov
34
Mária Lacková, NEKA
11 hlasov
35
Tomáš Suchý, ŠANCA
11 hlasov
36
Slavomír Borovský, DS
10 hlasov
37
Július Begala, NEKA
9 hlasov
38
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
8 hlasov
39
Elena Fialková, MOST - HÍD
8 hlasov
40
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
7 hlasov
41
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
42
Tibor Bráz, NEKA
6 hlasov
43
Peter Kocai, NAJ
6 hlasov
44
Jozef Krešák, ŠANCA
6 hlasov
45
Gábor Szalay, SMK-MKP
6 hlasov
46
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
47
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
5 hlasov
48
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
49
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasy
50
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasy
51
Július Grulyo, NEKA
4 hlasy
52
Gabriel Böhm, NEKA
4 hlasy
53
Ján Horváth, NEKA
3 hlasy
54
Ervín Kompuš, NAJ
3 hlasy
55
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasy
56
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasy
57
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasy
58
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasy
59
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasy
60
Peter Seman, KSS
2 hlasy
61
Jozef Hric, KSS
1 hlas
62
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlas
63
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlas
64
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
0 hlasov
65
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov
66
Csaba Simkó, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

32,43 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,24 %
04.11. 2017 1. kolo 32,43 %
23.11. 2013 2. kolo 15,24 %
09.11. 2013 1. kolo 33,37 %