Kandidáti na predsedu VÚC

Pavol Frešo NEKA
20,82%
Juraj Droba ZZ, OKS, SMK, NOVA, OĽaNO, SaS
18,67%
Rudolf Kusý NEKA
13,52%
Jozef Uhler NEKA
12,88%
Milan Ftáčnik NEKA
11,37%
Ján Mrva NEKA
10,52%
Daniel Krajcer SZ, Skok, Most-Híd
9,23%
Ľubomír Huďo NEKA
2,15%
Milan Lopašovský SMS
0,21%
Natália Hanulíková SZS
0,21%
Jalal Suleiman KSS
0,21%
Andrej Trnovec SĽSAH
0,21%
Martin Jakubec NEKA
0,00%
Ľubomír Kolárik SZaSZO
0,00%
Rastislav Blaško NEKA
0,00%
Marián Leinerovič NP
0,00%
Lukáš Parízek SNS
0,00%
Jozef Danko NEKA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gabriela Ferenčáková, NF
259 hlasov
2
Jozef Uhler, NEKA
190 hlasov
3
Peter Hochschorner, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
181 hlasov
4
Pavel Škodler, NF
130 hlasov
5
Elena Pätoprstá, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
109 hlasov
6
Lýdia Ovečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
95 hlasov
7
Vladimír Dolinay, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
8
Ján Karman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
9
Vladimír Bajan, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
64 hlasov
10
Miroslav Dragun, NEKA
62 hlasov
11
Marian Greksa, NEKA
62 hlasov
12
František Šebej, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
57 hlasov
13
Lenka Jakubčová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
14
Miroslav Lažo, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
55 hlasov
15
Roman Kollár, SZS
51 hlasov
16
Tatiana Mikušová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
17
Peter Mach, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
18
Jana Hrehorová, NEKA
43 hlasov
19
Martin Štuk, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
20
Ľudmila Farkašovská, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
38 hlasov
21
Michal Vicáň, SME RODINA - Boris Kollár
36 hlasov
22
Michal Borguľa, NP
34 hlasov
23
Michal Radosa, NEKA
34 hlasov
24
Eduard Demel, NEKA
33 hlasov
25
Ladislav Snopko, NF
33 hlasov
26
Ján Bučan, NEKA
32 hlasov
27
Iveta Plšeková, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
29 hlasov
28
Ivana Antošová, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
27 hlasov
29
Marian Chmelár, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
30
Juraj Kríž, MLADÁ BRATISLAVA
25 hlasov
31
Pavel Chvojka, NEKA
24 hlasov
32
Oľga Paučová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
33
Libuša Kollárová, NEKA
23 hlasov
34
Stela Kiššová, MLADÁ BRATISLAVA
22 hlasov
35
František Valášek, NP
22 hlasov
36
Milan Dvorský, Demokrati Slovenska
21 hlasov
37
Nina Uherčíková, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
38
Jarmila Vidová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
21 hlasov
39
Mária Hofferová, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
40
Anton Čulen, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
41
Beata Novomeská, NEKA
19 hlasov
42
Jozef Valo, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
43
Martin Jóna, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
18 hlasov
44
Ivan Nemček, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
45
Rudolf Daniš, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
46
Ernest Huska, NF
17 hlasov
47
Štefan Rehák, SNS
15 hlasov
48
Michal Babiar, SNS
15 hlasov
49
Juraj Galbavý, Slovenská ľudová strana...
15 hlasov
50
Maroš Krajči, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
14 hlasov
51
Ladislav Nedelka, VZDOR
12 hlasov
52
Michal Sopko, NP
12 hlasov
53
Dušan Kosík, NP
9 hlasov
54
Štefan Škrabák, KSS
8 hlasov
55
Ladislav Setnický, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
56
Miloš Černák, SNS
8 hlasov
57
Augustín Arnold, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
7 hlasov
58
Veronika Patrovičová, NP
7 hlasov
59
Patrik Škrášek, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
60
Denisa Krásna, SNS
5 hlasov
61
Milan Valko, NP
5 hlasov
62
Anton Gábor, NP
4 hlasy
63
Juliana Kozáková, NAJ
3 hlasy
64
Miroslav Kučera, NP
1 hlas

Volebná účasť

40,37 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,43 %
04.11. 2017 1. kolo 40,37 %
23.11. 2013 2. kolo 24,43 %
09.11. 2013 1. kolo 28,23 %