Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
69,57%
Tibor Mikuš NEKA
28,70%
József Berényi SMK
0,87%
Márius Novák NP
0,87%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0,00%
Konrád Rigó Most-Híd
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Púčik, SMER-SD
46 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
4
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
5
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
6
Matej Lančarič, NEKA
20 hlasov
7
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
8
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
9
Jozef Klokner, NEKA
16 hlasov
10
Marek Neštický, NEKA
16 hlasov
11
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Augustín Hambálek, SMER-SD
14 hlasov
13
Tibor Pekarčík, NEKA
14 hlasov
14
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
15
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
16
Iveta Bakičová, NEKA
12 hlasov
17
Július Zemko, SMER-SD
12 hlasov
18
Štefan Krištofík, SMER-SD
12 hlasov
19
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
20
Jaroslav Cehlárik, NEKA
11 hlasov
21
Marta Gubrická, SMER-SD
11 hlasov
22
Ľubomír Antal, SMER-SD
10 hlasov
23
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
24
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
25
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Marián Galbavý, NEKA
9 hlasov
27
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
28
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
30
Karol Zachar, SMER-SD
8 hlasov
31
Bystrík Stanko, NEKA
8 hlasov
32
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
33
Elena Kátlovská, NEKA
8 hlasov
34
Jaroslav Jánoš, NEKA
8 hlasov
35
Valburga Lobotková, SMER-SD
8 hlasov
36
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
37
Jozef Pobiecký, NEKA
7 hlasov
38
Peter Sloboda, NEKA
7 hlasov
39
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
40
Šimon Štefunko, NEKA
6 hlasov
41
Martin Uhlík, NEKA
6 hlasov
42
Peter Haščík, NEKA
5 hlasov
43
Jakub Mišek, NEKA
5 hlasov
44
Peter Chmela, NEKA
5 hlasov
45
Peter Bartovič, MOST - HÍD
4 hlasy
46
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasy
47
Peter Sita, NEKA
4 hlasy
48
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
4 hlasy
49
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasy
50
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasy
51
Viera Gbelcová, SNS
3 hlasy
52
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
3 hlasy
53
Pavol Gabriška, DOST
3 hlasy
54
Zuzana Frišová, DOST
3 hlasy
55
Vladimír Kozmál, SNS
3 hlasy
56
Marcel Behro, NEKA
2 hlasy
57
Juraj Novota, NEKA
2 hlasy
58
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
2 hlasy
59
Anna Šimončičová, SNS
2 hlasy
60
Rudolf Šulek, NAJ
2 hlasy
61
Juraj Janček, DOMA DOBRE
1 hlas
62
Marián Semáč, NAJ
1 hlas
63
Norbert Pavlovič, KSS
1 hlas
64
Martin Ostrovský, SNS
1 hlas
65
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
1 hlas
66
Jozef Koricina, NEKA
1 hlas
67
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
0 hlasov
68
Norbert Halász, NEKA
0 hlasov
69
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov

Volebná účasť

32,14 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,26 %
04.11. 2017 1. kolo 32,14 %
23.11. 2013 2. kolo 18,60 %
09.11. 2013 1. kolo 15,45 %