Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
42,11%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
42,11%
Štefan Surmánek ĽSNS
15,79%
Róbert Bačinský NEKA
0,00%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,00%
Oliver Petrík JĽSS
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%
Jarmila Tkáčová SNS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Barcal, NEKA
14 hlasov
2
Tomáš Suchý, ŠANCA
9 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
8 hlasov
4
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
5
Peter Seman, KSS
5 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
7
Michal Rečka, SMER-SD
4 hlasy
8
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
9
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasy
10
Mária Dulovičová, NEKA
2 hlasy
11
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
12
Ján Serbin, NEKA
2 hlasy
13
František Petro, SMER-SD
2 hlasy
14
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasy
15
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
16
Peter Derevjaník, SMER-SD
2 hlasy
17
Slavomír Borovský, DS
2 hlasy
18
Ondrej Bernát, SMER-SD
2 hlasy
19
Július Beluscsák, NEKA
2 hlasy
20
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
21
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlas
22
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlas
23
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
24
Pavol Lehotský, NEKA
1 hlas
25
Mária Lacková, NEKA
1 hlas
26
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
27
Ján Horváth, NEKA
1 hlas
28
Jozef Hric, KSS
1 hlas
29
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlas
30
Monika Gergelová, SNS
1 hlas
31
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
32
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlas
33
Július Begala, NEKA
1 hlas
34
Augustín Köteles, NAJ
0 hlasov
35
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov
36
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
37
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
0 hlasov
38
Vlastimil Lakatoš, NEKA
0 hlasov
39
Anton Medvec, NEKA
0 hlasov
40
Attila Oravecz, MOST - HÍD
0 hlasov
41
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
0 hlasov
42
Július Pelegrin, NEKA
0 hlasov
43
Csaba Simkó, SMK-MKP
0 hlasov
44
Anetta Strýčková, NEKA
0 hlasov
45
Gábor Szalay, SMK-MKP
0 hlasov
46
Jarmila Vaňová, ŠKV
0 hlasov
47
Rudolf Varga, VZDOR
0 hlasov
48
Ladislav Vojtko, KSS
0 hlasov
49
Erika Zámboriová, ŠKV
0 hlasov
50
Július Grulyo, NEKA
0 hlasov
51
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
0 hlasov
52
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
0 hlasov
53
Tibor Bráz, NEKA
0 hlasov
54
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
55
Martina Dutková, NEKA
0 hlasov
56
Vojtech Farkaš, NEKA
0 hlasov
57
Elena Fialková, MOST - HÍD
0 hlasov
58
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
0 hlasov
59
Ervín Kompuš, NAJ
0 hlasov
60
Alexander Horváth, MOST - HÍD
0 hlasov
61
Ivan Hriczko, ŠKV
0 hlasov
62
Tamás Iván, SMK-MKP
0 hlasov
63
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
0 hlasov
64
Alexander Képes, SMK-MKP
0 hlasov
65
Anton Király, SMK-MKP
0 hlasov
66
Peter Kocai, NAJ
0 hlasov

Volebná účasť

10,30 %

Historický vývoj

29.10. 2022 21,39 %
04.11. 2017 1. kolo 10,30 %
23.11. 2013 2. kolo 6,95 %
09.11. 2013 1. kolo 6,38 %