Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
46,61%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
22,03%
Andrej Gmitter NEKA
11,02%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7,63%
Pavol Gašper NEKA
5,08%
Ján Garaj NEKA
2,54%
Miroslav Škvarek SNS
2,54%
František Bednár NAJ
0,85%
František Oľha Šanca
0,85%
Jozef Šváč NP
0,85%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
Milan Šteiner SZS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
76 hlasov
2
Jozef Baran, SMER-SD
41 hlasov
3
Stanislav Obický, NEKA
35 hlasov
4
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
5
Štefan Straka, NEKA
24 hlasov
6
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
7
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
21 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER-SD
19 hlasov
9
Ján Ragan, NEKA
18 hlasov
10
Juraj Kuročka, SMER-SD
17 hlasov
11
Peter Novák, SNS
16 hlasov
12
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
13
Štefan Hreha, SMER-SD
13 hlasov
14
Peter Kocák, NEKA
13 hlasov
15
Miroslav Baník, NEKA
12 hlasov
16
Jozef Berta, SMER-SD
10 hlasov
17
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
18
Samuel Bruss, NEKA
9 hlasov
19
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
20
Vincent Antoš, KSS
8 hlasov
21
Marta Vagaská, SNS
8 hlasov
22
Alfonz Kobielský, NEKA
7 hlasov
23
Blažena Matisová, NEKA
7 hlasov
24
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
25
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
26
Milan Bužo, EDS
6 hlasov
27
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
Zuzana Zavadská, SZ
5 hlasov
30
Roman Goroľ, EDS
4 hlasy
31
Martina Hliboká, SOĽ
4 hlasy
32
Ľubomír Pidaný, SNS
4 hlasy
33
Michal Huňák, EDS
3 hlasy
34
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasy
35
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
36
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
37
Anton Orokocký, VZDOR
3 hlasy
38
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasy
39
Dušan Vilenik, SNS
3 hlasy
40
Ivan Koščík, NEKA
2 hlasy
41
Ján Pivovarník, SNS
2 hlasy
42
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
43
Monika Palková, SP
2 hlasy
44
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasy
45
Andrej Krišanda, SNS
2 hlasy
46
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
47
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasy
48
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlas
49
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlas
50
Ondrej Hreha, SZS
0 hlasov
51
Ján Katriňák, RIS
0 hlasov
52
Miroslav Kroka, NP
0 hlasov
53
Mária Kurovská, NaS - ns
0 hlasov
54
Peter Treciak, NaS - ns
0 hlasov

Volebná účasť

27,61 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,89 %
04.11. 2017 1. kolo 27,61 %
09.11. 2013 1. kolo 17,96 %