Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
44,30%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24,05%
Marián Murín NEKA
13,92%
Peter Sagan ĽSNS
8,86%
Kristián Hoffmann SZS
2,53%
Anton Martvoň NEKA
2,53%
Peter Cibulka NEKA
1,27%
Ján Mikolaj SNS
1,27%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1,27%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alena Uličná, SMER-SD
41 hlasov
2
Ján Blcháč, SMER-SD
38 hlasov
3
Rudolf Urbanovič, SNS
29 hlasov
4
Branislav Tréger, NEKA
24 hlasov
5
Marián Vojtík, SMER-SD
21 hlasov
6
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
7
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
8
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
9
Erik Gemzický, SNS
11 hlasov
10
Tomáš Hvostik, NEKA
10 hlasov
11
Patrik Fuzák, NEKA
9 hlasov
12
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
13
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
14
Alexander Slafkovský, NEKA
9 hlasov
15
Július Sokol, SNS
7 hlasov
16
Michal Jurči, NEKA
6 hlasov
17
Jozef Repaský, ŠANCA
6 hlasov
18
Miroslav Neset, SNS
5 hlasov
19
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Vladimír Klein, NEKA
5 hlasov
21
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
22
Peter Čajka, NEKA
4 hlasy
23
Milan Šipka, SNS
4 hlasy
24
Jozef Vacula, VZDOR
3 hlasy
25
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
26
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
27
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
28
Roman Janči, NEKA
3 hlasy
29
Miroslav Ilavský, SNS
3 hlasy
30
Ľubomír Frič, SMER-SD
2 hlasy
31
Ján Hučík, NP
2 hlasy
32
Mário Kotian, KSS
2 hlasy
33
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
34
Viera Tomčíková, NEKA
2 hlasy
35
Milan Burčík, MOST - HÍD
1 hlas
36
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
37
Jarmila Mišurová, KSS
1 hlas
38
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
39
Ivan Spilý, NEKA
1 hlas

Volebná účasť

20,83 %

Historický vývoj

29.10. 2022 58,67 %
04.11. 2017 1. kolo 20,83 %
09.11. 2013 1. kolo 19,24 %