Bajka okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
60,71%
Milan Uhrík ĽSNS
17,86%
Iván Farkas SMK
7,14%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH,...
7,14%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,57%
Peter Oremus NEKA
3,57%
Ľászló Hajdu MKDA
0,00%
Ján Marko NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Gogora, NEKA
10 hlasov
2
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
3
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
4
Igor Varga, NEKA
7 hlasov
5
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
6
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
7
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
8
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
9
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
10
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
11
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
12
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
13
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
14
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
15
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
5 hlasov
16
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4 hlasy
17
Michal Ivanický, KSS
4 hlasy
18
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
19
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
20
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
21
Tibor Csenger, SMK-MKP
3 hlasy
22
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasy
23
Igor Éder, NEKA
3 hlasy
24
Ján Hamar, KSS
2 hlasy
25
Ladislav Vörös, KSS
2 hlasy
26
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
27
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasy
28
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
29
Dezső Pálffy, SMK-MKP
2 hlasy
30
Ján Krtík, NEKA
2 hlasy
31
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
32
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
33
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
34
Ján Kútik, KSS
2 hlasy
35
Beáta Kiss, SMK-MKP
1 hlas
36
Pál Zachar, NEKA
1 hlas
37
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
38
Marianna Šedivá, NEKA
1 hlas
39
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
40
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlas
41
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
42
Zita Cseri, NEKA
1 hlas
43
Ondrej Juhász, NEKA
0 hlasov
44
Peter Köpöncei, SMK-MKP
0 hlasov
45
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
46
Erika Sulinová, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

11,85 %

Historický vývoj

29.10. 2022 20,24 %
04.11. 2017 1. kolo 11,85 %
23.11. 2013 2. kolo 10,27 %
09.11. 2013 1. kolo 11,90 %