Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
63,86%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24,10%
Róbert Bačinský NEKA
3,61%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,41%
Jarmila Tkáčová SNS
2,41%
Jaroslav Džunko NEKA
1,20%
Oliver Petrík JĽSS
1,20%
Lukáš Sisák KSS
1,20%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hriczko, ŠKV
78 hlasov
2
Erika Zámboriová, ŠKV
23 hlasov
3
Jarmila Vaňová, ŠKV
14 hlasov
4
František Petro, SMER-SD
13 hlasov
5
Peter Derevjaník, SMER-SD
12 hlasov
6
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
7
Ján Kokarda, NEKA
12 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
9
Pavol Lehotský, NEKA
11 hlasov
10
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
11
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
12
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
13
Radoslav Hodor, NEKA
7 hlasov
14
Slavomír Horváth, SNS
7 hlasov
15
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
17
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
18
Tomáš Suchý, ŠANCA
6 hlasov
19
Michal Rečka, SMER-SD
6 hlasov
20
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
21
Miloš Barcal, NEKA
5 hlasov
22
Vlastimil Lakatoš, NEKA
5 hlasov
23
Anton Medvec, NEKA
5 hlasov
24
Július Begala, NEKA
4 hlasy
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
26
Mária Dulovičová, NEKA
3 hlasy
27
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasy
28
Monika Gergelová, SNS
3 hlasy
29
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
30
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasy
31
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasy
32
Peter Seman, KSS
2 hlasy
33
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasy
34
Mária Lacková, NEKA
1 hlas
35
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlas
36
Ján Serbin, NEKA
1 hlas
37
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlas
38
Ondrej Bernát, SMER-SD
1 hlas
39
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlas
40
Martina Dutková, NEKA
1 hlas
41
Slavomír Borovský, DS
1 hlas
42
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlas
43
Peter Kocai, NAJ
1 hlas
44
István Zachariaš, SMK-MKP
0 hlasov
45
Rudolf Varga, VZDOR
0 hlasov
46
Gábor Szalay, SMK-MKP
0 hlasov
47
Csaba Simkó, SMK-MKP
0 hlasov
48
Attila Oravecz, MOST - HÍD
0 hlasov
49
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
0 hlasov
50
Jozef Krešák, ŠANCA
0 hlasov
51
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov
52
Augustín Köteles, NAJ
0 hlasov
53
Ervín Kompuš, NAJ
0 hlasov
54
Anton Király, SMK-MKP
0 hlasov
55
Alexander Képes, SMK-MKP
0 hlasov
56
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
0 hlasov
57
Tamás Iván, SMK-MKP
0 hlasov
58
Jozef Hric, KSS
0 hlasov
59
Ján Horváth, NEKA
0 hlasov
60
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
0 hlasov
61
Július Grulyo, NEKA
0 hlasov
62
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
0 hlasov
63
Tibor Bráz, NEKA
0 hlasov
64
Július Beluscsák, NEKA
0 hlasov
65
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
0 hlasov
66
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
0 hlasov

Volebná účasť

32,40 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,02 %
04.11. 2017 1. kolo 32,40 %
23.11. 2013 2. kolo 6,30 %
09.11. 2013 1. kolo 10,69 %