Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
29,85%
Ján Garaj NEKA
25,37%
Peter Chudík Smer-SD
23,88%
Andrej Gmitter NEKA
16,42%
František Oľha Šanca
2,99%
Jozef Mihalčin ĽSNS
1,49%
František Bednár NAJ
0,00%
Pavol Gašper NEKA
0,00%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
Miroslav Škvarek SNS
0,00%
Milan Šteiner SZS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Hliboká, SOĽ
51 hlasov
2
Ján Pivovarník, SNS
22 hlasov
3
Štefan Straka, NEKA
19 hlasov
4
Samuel Bruss, NEKA
15 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
12 hlasov
6
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
7
Štefan Hreha, SMER-SD
11 hlasov
8
Jozef Baran, SMER-SD
8 hlasov
9
Jozef Berta, SMER-SD
7 hlasov
10
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
11
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
5 hlasov
12
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
13
Marián Hreňo, SOĽ
5 hlasov
14
Ondrej Hreha, SZS
5 hlasov
15
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
16
Miroslav Baník, NEKA
5 hlasov
17
Andrej Krišanda, SNS
4 hlasy
18
Marta Vagaská, SNS
4 hlasy
19
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
20
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasy
21
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasy
22
Peter Kocák, NEKA
3 hlasy
23
Stanislav Obický, NEKA
3 hlasy
24
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
25
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
26
Zuzana Zavadská, SZ
2 hlasy
27
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasy
28
Ján Ragan, NEKA
2 hlasy
29
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
30
Miroslav Kroka, NP
2 hlasy
31
Alfonz Kobielský, NEKA
2 hlasy
32
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
33
Ľubomír Lukič, SMER-SD
2 hlasy
34
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlas
35
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlas
36
Peter Novák, SNS
1 hlas
37
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
38
Ivan Koščík, NEKA
1 hlas
39
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
40
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
41
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlas
42
Michal Huňák, EDS
1 hlas
43
Milan Bužo, EDS
1 hlas
44
Vincent Antoš, KSS
0 hlasov
45
Roman Goroľ, EDS
0 hlasov
46
Jozef Karchňak, ÚSVIT
0 hlasov
47
Ján Katriňák, RIS
0 hlasov
48
Mária Kurovská, NaS - ns
0 hlasov
49
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
50
Ján Laco, ŠANCA
0 hlasov
51
Blažena Matisová, NEKA
0 hlasov
52
Monika Palková, SP
0 hlasov
53
Peter Treciak, NaS - ns
0 hlasov
54
Dušan Vilenik, SNS
0 hlasov

Volebná účasť

37,37 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,83 %
04.11. 2017 1. kolo 37,37 %
09.11. 2013 1. kolo 18,59 %