Nitriansky kraj

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
34,11%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH,...
17,24%
Milan Uhrík ĽSNS
15,36%
Peter Oremus NEKA
14,92%
Iván Farkas SMK
13,78%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,26%
Ľászló Hajdu MKDA
1,68%
Ján Marko NP
0,65%

Rozdelenie mandátov poslancov

Strany v koalíciach sú v poradí, v akom uvádza Štatistický úrad SR

MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 poslancov
NEKA
15 poslancov
NEKA
11 poslancov
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
10 poslancov
NEKA
1 poslanec

Zvolení kandidáti na poslancov

1
Peter Oremus, NEKA
13 941 hlasov
2
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 941 hlasov
3
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 350 hlasov
4
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 275 hlasov
5
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 542 hlasov
6
Ľubomír Moravčík, NEKA
7 509 hlasov
7
Otokar Klein, NEKA
7 357 hlasov
8
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
7 246 hlasov
9
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 968 hlasov
10
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 942 hlasov
11
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 822 hlasov
12
Štefan Štefek, NEKA
6 519 hlasov
13
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 435 hlasov
14
Miklós Viola, SMK-MKP
6 258 hlasov
15
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 225 hlasov
16
Marek Oremus, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 055 hlasov
17
Árpád Horváth, SMK-MKP
5 846 hlasov
18
Branislav Becík, NEKA
5 760 hlasov
19
Jozef Jobbágy, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 541 hlasov
20
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 356 hlasov
21
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 314 hlasov
22
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 214 hlasov
23
Csaba Földes, SMK-MKP
5 187 hlasov
24
Norbert Becse, SMK-MKP
4 919 hlasov
25
Örs Orosz, SMK-MKP
4 885 hlasov
26
Ján Paulík, NEKA
4 861 hlasov
27
Helena Bohátová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 834 hlasov
28
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 755 hlasov
29
Ladislav Marenčák, NEKA
4 661 hlasov
30
Ján Krtík, NEKA
4 545 hlasov
31
Marcel Filaga, NEKA
4 539 hlasov
32
Gabriel Katona, NEKA
4 535 hlasov
33
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
4 460 hlasov
34
László Stubendek, NEKA
4 458 hlasov
35
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 407 hlasov
36
Iván Farkas, SMK-MKP
4 267 hlasov
37
Tibor Matuška, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 245 hlasov
38
Igor Éder, NEKA
4 205 hlasov
39
Marián Kéry, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 107 hlasov
40
Tibor Csenger, SMK-MKP
4 088 hlasov
41
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 061 hlasov
42
Peter Baláž, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 940 hlasov
43
Juraj Soboňa, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 812 hlasov
44
Jozef Stankovský, NEKA
3 772 hlasov
45
Szabolcs Bolya, SMK-MKP
3 755 hlasov
46
László Szigeti, SMK-MKP
3 721 hlasov
47
Karol Gerhát, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 710 hlasov
48
Jozef Belický, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 674 hlasov
49
Martin Alföldi, NEKA
3 618 hlasov
50
Pavol Goga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 478 hlasov
51
Róbert Andráši, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 249 hlasov
52
Marta Balážová, NEKA
3 069 hlasov
53
Milan Galaba, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 793 hlasov
54
Ildikó Kőrösi, SMK-MKP
2 761 hlasov

Kandidáti na poslancov

vyberte svoj obvod
Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Ágh, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2
František Bartoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
3
Norbert Becse, SMK-MKP
4
Klaudia Bertoková, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5
Csaba Cúth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6
Karol Farkas, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7
Csaba Földes, SMK-MKP
8
Attila Forgács, NEKA
9
Tibor Forró, NEKA
10
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
11
Árpád Horváth, SMK-MKP
12
Jozef Jakubec, NAJ
13
Jozef Jobbágy, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14
Imre Knirs, SMK-MKP
15
Gyula Köles, NEKA
16
Jozef Lehotkai, NAJ
17
Károly Less, NEKA
18
Daniel Mikula, ĽS Naše Slovensko
19
Marián Molnár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20
Örs Orosz, SMK-MKP
21
Attila Petheő, NEKA
22
Miroslav Rusňák, ĽS Naše Slovensko
23
János Sárközi, MKDA-MKDSZ
24
Lýdia Siposová, NAJ
25
László Stubendek, NEKA
26
Tímea Szénássy, NEKA
27
László Szendi, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28
Milan Šuch, NAJ
29
Pavol Tausk, KSS
30
Anton Teleki, SME RODINA - Boris Kollár
31
Ladislav Tóth, KSS
32
Péter Varga, SMK-MKP
33
Tamás Varga, NEKA
34
Miklós Viola, SMK-MKP
35
Anna Žigová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4
Tibor Csenger, SMK-MKP
5
Zita Cseri, NEKA
6
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8
Igor Éder, NEKA
9
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10
Igor Gogora, NEKA
11
Ján Hamar, KSS
12
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
13
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
14
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
15
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
16
Michal Ivanický, KSS
17
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
18
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
19
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
20
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22
Ondrej Juhász, NEKA
23
Miroslav Kamenský, KSS
24
Beáta Kiss, SMK-MKP
25
Peter Köpöncei, SMK-MKP
26
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
27
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
28
Ján Krtík, NEKA
29
Ján Kútik, KSS
30
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
31
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32
Dezső Pálffy, SMK-MKP
33
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
34
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
35
Erika Sulinová, NEKA
36
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
37
Marianna Šedivá, NEKA
38
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
40
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
41
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
42
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
43
Igor Varga, NEKA
44
Ladislav Vörös, KSS
45
Pál Zachar, NEKA
46
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
1
Róbert Anda, SDKÚ-DS
2
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
4
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
5
Róbert Balkó, SMK-MKP
6
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
7
Peter Bulla, NEKA
8
Janka Buršáková, NEKA
9
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
11
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
12
Igor Demo, NEKA
13
Branislav Diďák, NEKA
14
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15
Branislav Dobrovodský, NEKA
16
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
17
Mário Duchoň, KSS
18
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
19
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
21
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
22
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
24
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
25
Miroslav Gut, NEKA
26
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
27
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
29
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30
Jozef Hrozenský, NEKA
31
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
32
Dušan Chebeň, NP
33
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
35
Dušan Janek, KSS
36
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
37
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
38
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
39
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40
Renáta Kolenčíková, NEKA
41
Štefan Korman, NEKA
42
Peter Košťál, NEKA
43
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
44
Mariana Kováčová, NEKA
45
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
46
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
47
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
48
Ján Laurenčík, NP
49
Pavol Leštinský, KSS
50
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
51
Ivan Michna, NEKA
52
Štefan Mirga, SZSZO
53
Viliam Mokráň, SZSZO
54
Ľubomír Moravčík, NEKA
55
Roman Mrázik, NEKA
56
Ondrej Ňorba, KSS
57
Peter Oremus, NEKA
58
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
59
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
60
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
61
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
62
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
63
Milan Proksa, SZS
64
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
65
Marta Rácová, NEKA
66
Róbert Sitár, NEKA
67
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
68
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
69
Marek Šesták, NEKA
70
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
71
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
72
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
73
Štefan Štefek, NEKA
74
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
75
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
76
Miroslav Tvrdoň, NEKA
77
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
78
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
79
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
80
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
81
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
82
Anton Žikla, KSS
1
Ladislav Balogh, ĽS Naše Slovensko
2
Branislav Becík, NEKA
3
János Bób, SMK-MKP
4
Helena Bohátová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5
Bertalan Bóna, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6
Martin Búry, NEKA
7
Mária Czuczor, SMK-MKP
8
Tibor Dobai, SMK-MKP
9
Marcel Filaga, NEKA
10
Jozef Francel, NEKA
11
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
12
Ľuboš Ivan, NEKA
13
Karin Jaššová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14
Gabriel Katona, NEKA
15
Ivan Katona, NEKA
16
Gizela Kevélyová, SME RODINA - Boris Kollár
17
Otokar Klein, NEKA
18
Stanislav Kosec, ĽS Naše Slovensko
19
Radovan Kuruc, ĽS Naše Slovensko
20
Ladislav Marenčák, NEKA
21
Tibor Matuška, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22
Martin Mikla, ĽS Naše Slovensko
23
Dávid Nagy, SMK-MKP
24
Marek Oremus, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25
Eva Polerecká, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26
Štefan Prešinský, NEKA
27
Igor Sádovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
28
Richard Schwarz, NEKA
29
Štefan Skok, NP
30
Eva Smolíková, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31
Ivan Solár, NEKA
32
Tatiana Svetlanská, NEKA
33
Lenka Szegényová, KSS
34
Juraj Šimunek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
35
Martin Šteták, ĽS Naše Slovensko
36
Adrián Takáč, ĽS Naše Slovensko
37
Pavol Uhrín, DOMA DOBRE
38
Ján Volf, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39
Jozef Zaťko, NP
40
Daniel Žingor, NEKA
1
Martin Alföldi, NEKA
2
Róbert Andráši, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3
Zsolt Baranyay, SMK-MKP
4
Róbert Baros, SMK-MKP
5
Juraj Bednárik, ĽS Naše Slovensko
6
Jozef Belický, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7
Regan Belovič, SME RODINA - Boris Kollár
8
László Hajdu, MKDA-MKDSZ
9
Peter Hlavatý, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
10
Štefan Jancsó, SMK-MKP
11
Michal Janoško, ĽS Naše Slovensko
12
Peter Kiss, ĽS Naše Slovensko
13
Ildikó Kőrösi, SMK-MKP
14
Jozef Kozaňák, NP
15
Marek Molnár, NEKA
16
František Mrázik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17
Roman Szabó, ĽS Naše Slovensko
18
Róbert Tölgyesi, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19
Milena Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
1
Szabolcs Bolya, SMK-MKP
2
Peter Brlai, ĽS Naše Slovensko
3
Ján Elzer, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4
Iván Farkas, SMK-MKP
5
Jácint Kecskeméti, MKDA-MKDSZ
6
Július Mazán, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
7
Rita Pásztorová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8
László Szigeti, SMK-MKP
9
Andrea Vitkóová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1
Martin Andraško, ĽS Naše Slovensko
2
Peter Baláž, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3
Stanislav Baláž, ĽS Naše Slovensko
4
Vladimír Bizoň, NP
5
Lenka Bočkayová, ĽS Naše Slovensko
6
Ľubica Bogdánová, NEKA
7
Michal Bohát, NEKA
8
Jozef Bošanský, KSS
9
Ľubomír Bošanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
10
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
11
Martin Bucko, NEKA
12
Andrej Čopík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
13
Alexander Fázik, ĽS Naše Slovensko
14
Karol Gerhát, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15
Pavol Goga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16
František Hanton, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
17
Viera Chudá, NEKA
18
Peter Kochan, NEKA
19
Janka Krahulíková, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20
Jozef Krajčík, ĽS Naše Slovensko
21
Július Krajčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
22
Jozef Krištof, NEKA
23
Július Lukáč, NEKA
24
Mária Majtánová, NEKA
25
Ján Marko, NP
26
Peter Marko, NEKA
27
Peter Michalík, DOMA DOBRE
28
Jozef Mokoš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29
Ján Paulík, NEKA
30
Jozef Smatana, KSS
31
Juraj Soboňa, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32
Jozef Stankovský, NEKA
33
Michal Streďanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
1
Mário Balázs, DOMA DOBRE
2
Marta Balážová, NEKA
3
Anton Berczy, NEKA
4
Rastislav Čápora, NEKA
5
Ivan Debnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
6
Jaroslav Dubec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
7
Milan Galaba, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8
Marián Kéry, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9
Vladimír Klučiar, NEKA
10
Ondrej Kozolka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, OKS, ŠANCA, KDH, SaS
11
Július Kunkela, ĽS Naše Slovensko
12
Katarína Magyarová, SME RODINA - Boris Kollár
13
Juraj Obert, KSS
14
Erik Pšenák, ĽS Naše Slovensko
15
Marek Rajnoha, NEKA
16
Peter Štepianský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17
Denisa Uhrinová, NEKA
18
Martina Valašiková, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

26,83 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,10 %
04.11. 2017 1. kolo 26,83 %
23.11. 2013 2. kolo 15,51 %
09.11. 2013 1. kolo 17,90 %
14.11. 2009 1. kolo 21,80 %
10.12. 2005 2. kolo 16,19 %
26.11. 2005 1. kolo 27,66 %
15.12. 2001 2. kolo 39,48 %
01.12. 2001 1. kolo 34,68 %

Predsedovia VÚC a najväčšie kluby v minulosti

Branislav Becík
Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
2022
18
NEKA
Milan Belica
Most-Híd, SNS, Smer-SD
2017
17
MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
Milan Belica
SMER - SD
2013
32
NEKA
Milan Belica
SMER, KDH, SDKÚ-DS
2009
38
SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH
Milan Belica
ZSNS, P SNS, ĽS-HZDS, ĽB, KSS, ASV
2005
34
SMER, SNS, ĽS-HZDS, KDH
Milan Belica
SOP, STRED, SDĽ, HZDS
2001
31
NEKA