Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
58,06%
Rudolf Bauer KDS
32,26%
Jozef Holečko NEKA
6,45%
Lukáš Sisák KSS
3,23%
Dominika Palaščáková NOVA
0,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
17 hlasov
2
István Zachariaš, SMK-MKP
15 hlasov
3
László Iván, SMK-MKP
15 hlasov
4
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
5
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
6
Ladislav Bartók, NEKA
11 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
11 hlasov
8
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
9
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
10
Jozef Holečko, NEKA
8 hlasov
11
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
12
Jenő Csoltkó, NEKA
6 hlasov
13
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
14
Jozef Konkoly, SMER - SD
4 hlasy
15
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasy
16
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasy
17
Dominika Palaščáková, NOVA
2 hlasy
18
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
19
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
20
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlas
21
Peter Papáč, KSS
1 hlas
22
Monika Bérešová, SZS
1 hlas
23
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlas
24
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlas
25
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlas
26
František Petro, SMER - SD
1 hlas
27
Viktor Dulina, NEKA
1 hlas
28
Monika Vargová, SNS
1 hlas
29
Miloš Barcal, NEKA
1 hlas
30
Július Grulyo, NEKA
1 hlas
31
Marián Tóth, SaS
1 hlas
32
Ján Kokarda, NEKA
1 hlas
33
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlas
34
Marián Kertész, PD
1 hlas
35
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlas
36
Vojtech Staňo, SMER - SD
0 hlasov
37
Jozef Tischler, SĽS
0 hlasov
38
Ján Stanislav, SNS
0 hlasov
39
Michal Rečka, SMER - SD
0 hlasov
40
Vladimír Popovič, SMS
0 hlasov
41
Ľubomír Šimko, SMER - SD
0 hlasov
42
Ján Bačo, SĽS
0 hlasov
43
Radoslav Šimko, SNS
0 hlasov
44
Jozef Koňa, SĽS
0 hlasov
45
Ivan Buchla, SNS
0 hlasov
46
Róbert Čarny, SNS
0 hlasov
47
Karol Dzugas, NEKA
0 hlasov
48
Ľubica Holováčová, SĽS
0 hlasov
49
Roman Horváth, SRÚS
0 hlasov
50
Slavomír Horváth, SNS
0 hlasov
51
Martin Baltes, SĽS
0 hlasov
52
Imrich Kohút, SĽS
0 hlasov
53
Peter Palaščák, SOĽ
0 hlasov
54
Viliam Bačo, NEKA
0 hlasov
55
Miroslav Bačenko, NEKA
0 hlasov
56
Božena Letková, NEKA
0 hlasov
57
Elena Majancsíková, SĽS
0 hlasov
58
Ján Marton, NOVA
0 hlasov
59
Anton Medvec, NEKA
0 hlasov
60
Ján Mikloš, KSS
0 hlasov
61
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
0 hlasov

Volebná účasť

16,31 %

Historický vývoj

22,69 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,00 %
04.11. 2017 1. kolo 21,09 %
23.11. 2013 2. kolo 16,31 %
09.11. 2013 1. kolo 22,69 %