Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
71,43%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
14,29%
Igor Ryban NEKA
11,43%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,86%
Juraj Pavlovič KSS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Rohoň, NEKA
18 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
16 hlasov
3
Tatiana Červeňová, SMER - SD
11 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
11 hlasov
5
Tomáš Zanovit, SNS
10 hlasov
6
Róbert Ivaška, SMER - SD
9 hlasov
7
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
8
Katarína Tomášová, SMER - SD
8 hlasov
9
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
10
Zdenko Kozák, NEKA
7 hlasov
11
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
12
Štefan Balošák, SMER - SD
7 hlasov
13
Július Morgoš, OKS, NOVA
6 hlasov
14
Tibor Adamko, NEKA
5 hlasov
15
Peter Kašuba, NEKA
5 hlasov
16
Nadežda Šugrová, SMER - SD
5 hlasov
17
Miroslav Mazúr, SMER - SD
4 hlasy
18
Vladimír Polakovič, NEKA
3 hlasy
19
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasy
20
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
3 hlasy
21
Matej Bórik, NEKA
3 hlasy
22
Milan Benko, NEKA
2 hlasy
23
Oxana Tkáčová, NP
2 hlasy
24
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasy
25
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasy
26
Peter Maruniak, EDS
2 hlasy
27
Peter Šimkovič, NEKA
2 hlasy
28
Ľubomír Vaňko, NEKA
2 hlasy
29
Miroslav Mlynár, SMER - SD
2 hlasy
30
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
2 hlasy
31
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasy
32
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
33
Ján Mičko, KSS
1 hlas
34
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlas
35
Patrik Volentier, OKS, NOVA
1 hlas
36
Marek Pavlovič, KSS
1 hlas
37
Peter Belica, NEKA
1 hlas
38
Danica Medvecká, KSS
1 hlas
39
Marián Fedor, SMER - SD
1 hlas
40
Róbert Gottlieb, NEKA
1 hlas
41
Miroslav Herák, KSS
1 hlas
42
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlas
43
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
1 hlas
44
Juraj Antal, NEKA
0 hlasov
45
Zita Prívozníková, KSS
0 hlasov
46
Marcel Vajzer, NP
0 hlasov
47
Jozef Kendra, KSS
0 hlasov
48
Ľubomír Kolár, KSS
0 hlasov
49
Martin Tanevski, KSS
0 hlasov
50
Pavol Krišpinský, PD
0 hlasov
51
František Kurhajec, ĽS-HZDS
0 hlasov
52
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
0 hlasov
53
Milan Nemček, EDS
0 hlasov
54
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
0 hlasov

Volebná účasť

29,16 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,03 %
04.11. 2017 1. kolo 42,63 %
09.11. 2013 1. kolo 29,16 %