Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
32,50%
Rudolf Bauer KDS
25,00%
Dominika Palaščáková NOVA
25,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,00%
Jaroslav Džunko NEKA
5,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,50%
Jozef Holečko NEKA
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
2
Karol Dzugas, NEKA
20 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
19 hlasov
4
Ľubomír Šimko, SMER - SD
14 hlasov
5
Michal Rečka, SMER - SD
9 hlasov
6
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
7
Dominika Palaščáková, NOVA
7 hlasov
8
Viktor Dulina, NEKA
7 hlasov
9
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
10
František Petro, SMER - SD
6 hlasov
11
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
12
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
13
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
14
Jozef Konkoly, SMER - SD
4 hlasy
15
Vojtech Staňo, SMER - SD
4 hlasy
16
Ján Bačo, SĽS
2 hlasy
17
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasy
18
Martin Baltes, SĽS
2 hlasy
19
Ján Mikloš, KSS
2 hlasy
20
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasy
21
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasy
22
Božena Letková, NEKA
2 hlasy
23
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasy
24
Monika Vargová, SNS
2 hlasy
25
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasy
26
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasy
27
Ivan Buchla, SNS
1 hlas
28
Róbert Čarny, SNS
1 hlas
29
Peter Papáč, KSS
1 hlas
30
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlas
31
Ján Marton, NOVA
1 hlas
32
Radoslav Šimko, SNS
1 hlas
33
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlas
34
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
35
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
36
Jozef Koňa, SĽS
1 hlas
37
Róbert Šándor, NEKA
1 hlas
38
Imrich Kohút, SĽS
1 hlas
39
Ján Stanislav, SNS
1 hlas
40
István Zachariaš, SMK-MKP
0 hlasov
41
Vladimír Popovič, SMS
0 hlasov
42
Jozef Tischler, SĽS
0 hlasov
43
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
0 hlasov
44
Marián Tóth, SaS
0 hlasov
45
László Iván, SMK-MKP
0 hlasov
46
Ladislav Bartók, NEKA
0 hlasov
47
Alexander Bimbo, SRÚS
0 hlasov
48
Jenő Csoltkó, NEKA
0 hlasov
49
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
50
Július Grulyo, NEKA
0 hlasov
51
Jozef Holečko, NEKA
0 hlasov
52
Ľubica Holováčová, SĽS
0 hlasov
53
Roman Horváth, SRÚS
0 hlasov
54
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
55
Marián Kertész, PD
0 hlasov
56
Anton Király, SMK-MKP
0 hlasov
57
Františka Kočišová, SĽS
0 hlasov
58
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov
59
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
60
Anton Medvec, NEKA
0 hlasov
61
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
0 hlasov

Volebná účasť

14,05 %

Historický vývoj

16,40 %

Historický vývoj

29.10. 2022 59,44 %
04.11. 2017 1. kolo 27,68 %
23.11. 2013 2. kolo 14,05 %
09.11. 2013 1. kolo 16,40 %