Vinodol okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica SMER - SD
51,93%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30,39%
Peter Oremus NEKA
14,92%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,66%
Robert Dick MS
0,55%
Viliam Mokraň KĽS
0,55%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
106 hlasov
2
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
68 hlasov
3
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
60 hlasov
4
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
52 hlasov
5
Peter Oremus, NEKA
46 hlasov
6
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
45 hlasov
7
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
42 hlasov
8
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
39 hlasov
9
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
37 hlasov
10
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
34 hlasov
11
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
34 hlasov
12
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
34 hlasov
13
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
34 hlasov
14
Ladislav Prešinský, NEKA
32 hlasov
15
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
16
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
31 hlasov
17
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
18
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
19
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
27 hlasov
20
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
27 hlasov
21
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
26 hlasov
22
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
25 hlasov
23
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
24
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
23 hlasov
25
Ondrej Ňorba, KSS
22 hlasov
26
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
22 hlasov
27
Eva Antošová, SNS
20 hlasov
28
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
17 hlasov
29
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
16 hlasov
30
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
15 hlasov
31
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
14 hlasov
32
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
13 hlasov
33
Pavol Dávid, SMS
12 hlasov
34
Stanislav Hamar, SNS
11 hlasov
35
Milan Greguš, SNS
11 hlasov
36
Vladimír Lauko, SNS
10 hlasov
37
Martin Mikuláš, SNS
10 hlasov
38
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
9 hlasov
39
Jozef Čapla, SNS
9 hlasov
40
Marta Miklošková, KDS
9 hlasov
41
Anna Čagalová, SNS
9 hlasov
42
Milan Chalachan, SMS
9 hlasov
43
Juraj Gajdoš, SNS
8 hlasov
44
Peter Spišiak, NaS - ns
8 hlasov
45
Ivana Matušková, SMS
8 hlasov
46
Miroslav Timko, KSS
8 hlasov
47
Eduard Kolesár, ASV
7 hlasov
48
Ivan Habiňák, SNS
7 hlasov
49
Jozef Šiška, KSS
6 hlasov
50
Anton Žikla, KSS
6 hlasov
51
Miloslav Horka, SNS
6 hlasov
52
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
53
Oľga Otrasová, KSS
5 hlasov
54
Juraj Uhrín, SĽS
5 hlasov
55
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
56
Ján Kollár, KSS
5 hlasov
57
Pavol Otepka, ASV
5 hlasov
58
Andrea Samková, KĽS
5 hlasov
59
Lenka Slováčiková, NaS - ns
4 hlasy
60
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
4 hlasy
61
Jaroslav Lopata, KSS
4 hlasy
62
Milena Candráková, KSS
4 hlasy
63
Oľga Froncová, SNS
4 hlasy
64
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
3 hlasy
65
Róbert Balkó, SMK-MKP
3 hlasy
66
Vladislav Borík, SOĽ
3 hlasy
67
Viliam Mokraň, KĽS
3 hlasy
68
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasy
69
Dušan Janek, KSS
2 hlasy
70
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasy
71
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
2 hlasy
72
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasy
73
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
1 hlas

Volebná účasť

9,03 %

Historický vývoj

12,00 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,87 %
04.11. 2017 1. kolo 20,69 %
23.11. 2013 2. kolo 9,03 %
09.11. 2013 1. kolo 12,00 %