Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD
44,09%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA,...
25,81%
Ľubomír Žabár NEKA
12,90%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
10,75%
Peter Palko KSS
3,23%
Marián Herdel NEKA
3,23%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Dvorský, NEKA
21 hlasov
2
Tibor Jankovský, SMER - SD
20 hlasov
3
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
4
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
5
Milan Berec, SMER - SD
17 hlasov
6
Ľubomír Tunega, NEKA
15 hlasov
7
Iveta Kováčiková, SMER - SD
14 hlasov
8
Martin Adamec, NEKA
13 hlasov
9
Stanislav Pastva, SMER - SD
13 hlasov
10
Ľubomír Žabár, NEKA
13 hlasov
11
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
13 hlasov
12
Miroslav Hlinka, SMER - SD
12 hlasov
13
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
14
Daniel Beníček, SMER - SD
11 hlasov
15
Emil Košút, SMER - SD
10 hlasov
16
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
17
Juraj Ondračka, SMER - SD
10 hlasov
18
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
19
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
20
Jaroslav Jambor, NEKA
9 hlasov
21
Eva Červeňanová, NEKA
8 hlasov
22
Vladimír Mojto, NEKA
8 hlasov
23
Milan Blaško, SNS
7 hlasov
24
Michal Križan, NEKA
7 hlasov
25
Peter Hlucháň, NEKA
7 hlasov
26
Jaroslav Ridoško, SNS
7 hlasov
27
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
28
Ondrej Čapák, SNS
6 hlasov
29
Tomáš Vaňo, NEKA
6 hlasov
30
Danica Birošová, NEKA
6 hlasov
31
Eduard Hartmann, SNS
5 hlasov
32
Tomáš Bečár, NEKA
5 hlasov
33
Marta Šajbidorová, NEKA
5 hlasov
34
Martina Beňovičová, NEKA
4 hlasy
35
Leo Kužela, NEKA
4 hlasy
36
Anton Beták, NEKA
4 hlasy
37
Juraj Kotleba, SNS
4 hlasy
38
Miloslav Baco, NEKA
3 hlasy
39
Martin Dohál, NEKA
3 hlasy
40
Martin Barčák, NEKA
3 hlasy
41
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
3 hlasy
42
Ján Kanaba, NEKA
3 hlasy
43
Martin Chlapík, SNS
3 hlasy
44
Peter Hudec, KSS
2 hlasy
45
Jaroslav Šmíd, NEKA
2 hlasy
46
Peter Palko, KSS
2 hlasy
47
Jozef Hrdlička, KSS
2 hlasy
48
Valika Meravá, KSS
2 hlasy
49
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
2 hlasy
50
Peter Brázda, SNS
2 hlasy
51
Marta Blahová, ĽS-HZDS
2 hlasy
52
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
2 hlasy
53
Miroslav Kopčan, NEKA
2 hlasy
54
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlas
55
Alojz Švajda, NEKA
1 hlas
56
Ľubomír Štefánik, NEKA
1 hlas
57
Lucia Štefancová, NEKA
1 hlas
58
Iveta Šipošová, KSS
1 hlas
59
Janka Fabová, Paliho Kapurková
1 hlas
60
Ján Hradský, NEKA
1 hlas
61
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
1 hlas
62
Milan Kebísek, NEKA
1 hlas
63
Pavol Suško, KSS
0 hlasov
64
Lenka Ďurechová, KSS
0 hlasov
65
Juraj Štepnička, SNS
0 hlasov
66
Dušan Štrauss, NaS - ns
0 hlasov
67
Patrik Burian, NEKA
0 hlasov
68
Václav Vacula, 99%
0 hlasov
69
Miroslav Zámečník, KSS
0 hlasov
70
Martina Kebísková, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

17,29 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,67 %
04.11. 2017 1. kolo 27,20 %
09.11. 2013 1. kolo 17,29 %