Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD
53,47%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA,...
28,71%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
7,92%
Peter Palko KSS
4,46%
Ľubomír Žabár NEKA
2,97%
Marián Herdel NEKA
2,48%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Cúcik, NEKA
149 hlasov
2
Katarína Macháčková, NEKA
52 hlasov
3
Štefan Gaman, SMER - SD
45 hlasov
4
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
44 hlasov
5
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
38 hlasov
6
Mohamed Hemza, SMER - SD
37 hlasov
7
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
32 hlasov
8
Dušan Šimka, NEKA
30 hlasov
9
Jozef Stopka, SMER - SD
28 hlasov
10
Ján Belanský, NEKA
26 hlasov
11
Viera Beňová, NEKA
26 hlasov
12
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
25 hlasov
13
Vojtech Čičmanec, NEKA
25 hlasov
14
Peter Juríček, NEKA
25 hlasov
15
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
24 hlasov
16
Dušan Ďuriš, SMER - SD
24 hlasov
17
Ján Cipov, SMER - SD
24 hlasov
18
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
24 hlasov
19
Richard Takáč, SMER - SD
22 hlasov
20
Ján Bodnár, SMER - SD
22 hlasov
21
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
22
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
23
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
19 hlasov
24
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
25
Štefan Mjartan, SMER - SD
19 hlasov
26
Dana Melišková, NEKA
19 hlasov
27
Martin Lukačovič, SMER - SD
18 hlasov
28
Jozef Balčirák, NEKA
18 hlasov
29
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
30
Emil Divéky, SNS
16 hlasov
31
František Tám, SMER - SD
15 hlasov
32
Vojtech Bartoš, NEKA
15 hlasov
33
Zuzana Kútna, SMS
14 hlasov
34
Róbert Frimmel, NEKA
13 hlasov
35
Viliam Kurbel, NEKA
12 hlasov
36
Ľuboš Maxina, NEKA
11 hlasov
37
Jana Červienková, NEKA
10 hlasov
38
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
10 hlasov
39
Jozef Vrábeľ, NEKA
10 hlasov
40
Marek Michalovič, NEKA
9 hlasov
41
Vladimír Petráš, SNS
9 hlasov
42
Marián Mikula, KSS
7 hlasov
43
Jaroslav Hanzel, NEKA
7 hlasov
44
Ján Mokrý, SNS
7 hlasov
45
Patrícia Grófová, NEKA
7 hlasov
46
Anton Špeťko, NEKA
7 hlasov
47
Štefan Škríp, SNS
7 hlasov
48
Jozef Škadra, SNS
7 hlasov
49
Andrej Plachý, KSS
6 hlasov
50
Milan Bureš, KSS
6 hlasov
51
Petra Kobetičová, NEKA
6 hlasov
52
Marek Daniš, ĽS-HZDS
6 hlasov
53
Jozef Meluš, NEKA
5 hlasov
54
Helena Dadíková, NEKA
5 hlasov
55
Jozef Zubák, DOST
5 hlasov
56
Adriána Svitková, SMS
5 hlasov
57
Vladimíra Ďuračková, NEKA
5 hlasov
58
Branislav Ondruška, SNS
4 hlasy
59
Vladimír Buzalka, NEKA
4 hlasy
60
Roman Hlaváč, NEKA
4 hlasy
61
Ľudovít Vojtko, SNS
3 hlasy
62
Boris Borovica, SNS
3 hlasy
63
Anton Turčan, KSS
3 hlasy
64
Miroslav Samiec, KSS
3 hlasy
65
Miroslav Valach, KSS
2 hlasy
66
Jaroslav Daniš, DOST
2 hlasy
67
Ján Dobrovodský, NEKA
2 hlasy
68
Mária Luprichová, SNS
2 hlasy
69
Augustín Jozef Lang, SNS
2 hlasy
70
Viera Masaryková, NEKA
1 hlas

Volebná účasť

12,10 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,61 %
04.11. 2017 1. kolo 17,47 %
09.11. 2013 1. kolo 12,10 %