Virtuálne voľby 2024
Turie okres Žilina

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
54,90%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
27,45%
Igor Ryban NEKA
14,90%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
1,57%
Juraj Pavlovič KSS
1,18%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Machyna, SMER - SD
87 hlasov
2
Monika Kavecká, NEKA
82 hlasov
3
Juraj Popluhár, SMER - SD
82 hlasov
4
Igor Choma, SMER - SD
73 hlasov
5
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
73 hlasov
6
Štefan Zelník, SNS
64 hlasov
7
Robert Ficek, SMER - SD
60 hlasov
8
Jozef Štrba, SMER - SD
55 hlasov
9
Patrik Groma, NEKA
55 hlasov
10
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
54 hlasov
11
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
50 hlasov
12
Róbert Kašša, NEKA
45 hlasov
13
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
42 hlasov
14
Ján Ďuriš, NEKA
41 hlasov
15
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
41 hlasov
16
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
39 hlasov
17
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
39 hlasov
18
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
37 hlasov
19
Milan Mrázik, 99%
37 hlasov
20
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
37 hlasov
21
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
37 hlasov
22
Viliam Turský, SNS
37 hlasov
23
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
34 hlasov
24
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
32 hlasov
25
Branislav Bačík, SMER - SD
31 hlasov
26
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
27
Jozef Papán, SMER - SD
31 hlasov
28
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
29
Jozef Juriš, NEKA
30 hlasov
30
Peter Ničík, OKS, NOVA
29 hlasov
31
Rudolf Michalec, SMER - SD
28 hlasov
32
Martin Babčan, NEKA
27 hlasov
33
Pavol Čorba, SMER - SD
27 hlasov
34
Igor Liška, SMER - SD
26 hlasov
35
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
26 hlasov
36
Emil Rafaj, SNS
26 hlasov
37
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
38
Michal Smolka, SNS
24 hlasov
39
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
40
Mariana Bohačiaková, SNS
21 hlasov
41
Marek Heinrich, NEKA
20 hlasov
42
Juraj Hamaj, NEKA
20 hlasov
43
Dušan Štadáni, NEKA
20 hlasov
44
Milan Turčan, NEKA
20 hlasov
45
Juraj Petráš, OKS, NOVA
19 hlasov
46
Anton Trnovec, SMER - SD
18 hlasov
47
Roman Repa, NEKA
17 hlasov
48
Boris Schubert, NEKA
16 hlasov
49
Daniel Klačko, SNS
16 hlasov
50
Vladimír Droppa, KSS
15 hlasov
51
Martin Hanuliak, NEKA
14 hlasov
52
Anton Štefko, SNS
14 hlasov
53
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
13 hlasov
54
Štefan Svetko, NEKA
12 hlasov
55
Marian Orieščik, KSS
12 hlasov
56
Jaroslav Pechočiak, KSS
11 hlasov
57
Mária Sluková, MS
11 hlasov
58
Marian Hurík, OKS, NOVA
11 hlasov
59
Peter Vajda, NEKA
10 hlasov
60
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
10 hlasov
61
Štefan Muchy, KSS
10 hlasov
62
Vladimír Sadloň, SNS
9 hlasov
63
Dana Veveričíková, SNS
9 hlasov
64
Pavol Škorík, SĽS
9 hlasov
65
František Štefánik, KSS
8 hlasov
66
Vladislava Uhliariková, NP
8 hlasov
67
Ľubomír Ryant, SNS
7 hlasov
68
Jaroslav Pecho, SNS
7 hlasov
69
Peter Miškus, EDS
7 hlasov
70
Peter Hroško, PD
7 hlasov
71
Martin Seč, NEKA
6 hlasov
72
Ivan Koterba, 99%
5 hlasov
73
Peter Tarábek, SNS
3 hlasy
74
Peter Mesároš, EDS
1 hlas

Volebná účasť

17,42 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,30 %
04.11. 2017 1. kolo 33,08 %
09.11. 2013 1. kolo 17,42 %