Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD
60,87%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA,...
18,84%
Ľubomír Žabár NEKA
10,14%
Marián Herdel NEKA
5,80%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
2,90%
Peter Palko KSS
1,45%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Jankovský, SMER - SD
20 hlasov
2
Michal Križan, NEKA
16 hlasov
3
Danica Birošová, NEKA
16 hlasov
4
Daniel Beníček, SMER - SD
15 hlasov
5
Miroslav Hlinka, SMER - SD
11 hlasov
6
Milan Berec, SMER - SD
11 hlasov
7
Stanislav Pastva, SMER - SD
11 hlasov
8
Iveta Kováčiková, SMER - SD
10 hlasov
9
Lucia Štefancová, NEKA
9 hlasov
10
Tomáš Vaňo, NEKA
8 hlasov
11
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
12
Miloslav Baco, NEKA
7 hlasov
13
Eduard Hartmann, SNS
7 hlasov
14
Ľubomír Dvorský, NEKA
7 hlasov
15
Vladimír Mojto, NEKA
7 hlasov
16
Juraj Ondračka, SMER - SD
7 hlasov
17
Marta Šajbidorová, NEKA
7 hlasov
18
Alojz Švajda, NEKA
7 hlasov
19
Ľubomír Tunega, NEKA
7 hlasov
20
Tomáš Bečár, NEKA
7 hlasov
21
Ľubomír Žabár, NEKA
7 hlasov
22
Martin Adamec, NEKA
7 hlasov
23
Martin Dohál, NEKA
6 hlasov
24
Emil Košút, SMER - SD
6 hlasov
25
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
26
Martin Chlapík, SNS
6 hlasov
27
Leo Kužela, NEKA
5 hlasov
28
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
29
Jaroslav Jambor, NEKA
4 hlasy
30
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasy
31
Martina Beňovičová, NEKA
4 hlasy
32
Peter Brázda, SNS
4 hlasy
33
Jaroslav Ridoško, SNS
4 hlasy
34
Eva Červeňanová, NEKA
4 hlasy
35
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasy
36
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasy
37
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasy
38
Ján Kanaba, NEKA
4 hlasy
39
Martina Kebísková, NEKA
4 hlasy
40
Milan Kebísek, NEKA
4 hlasy
41
Ján Hradský, NEKA
3 hlasy
42
Martin Barčák, NEKA
3 hlasy
43
Jaroslav Šmíd, NEKA
3 hlasy
44
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasy
45
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasy
46
Juraj Kotleba, SNS
2 hlasy
47
Dušan Štrauss, NaS - ns
2 hlasy
48
Ľubomír Štefánik, NEKA
2 hlasy
49
Milan Blaško, SNS
2 hlasy
50
Patrik Burian, NEKA
2 hlasy
51
Valika Meravá, KSS
2 hlasy
52
Peter Hlucháň, NEKA
1 hlas
53
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlas
54
Miroslav Zámečník, KSS
1 hlas
55
Peter Hudec, KSS
1 hlas
56
Václav Vacula, 99%
1 hlas
57
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
1 hlas
58
Lenka Ďurechová, KSS
1 hlas
59
Janka Fabová, Paliho Kapurková
1 hlas
60
Anton Beták, NEKA
1 hlas
61
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
0 hlasov
62
Marta Blahová, ĽS-HZDS
0 hlasov
63
Miroslav Kopčan, NEKA
0 hlasov
64
Juraj Štepnička, SNS
0 hlasov
65
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
0 hlasov
66
Iveta Šipošová, KSS
0 hlasov
67
Pavol Suško, KSS
0 hlasov
68
Jozef Hrdlička, KSS
0 hlasov
69
Ondrej Čapák, SNS
0 hlasov
70
Peter Palko, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

23,07 %

Historický vývoj

29.10. 2022 56,98 %
04.11. 2017 1. kolo 28,33 %
09.11. 2013 1. kolo 23,07 %