Kandidáti na predsedu VÚC

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD,...
48,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
14,00%
Ondrej Binder NEKA
14,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
10,00%
Karol Konárik SNS
8,00%
Ladislav Fízik ASV
4,00%
Jozef Sásik SĽS
2,00%
Andrea Jenčíková NP
0,00%
Emil Samko KĽS
0,00%
Jaroslav Sekerka KSS
0,00%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
19 hlasov
2
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
18 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
16 hlasov
4
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
16 hlasov
5
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
15 hlasov
6
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
15 hlasov
7
Ján Chladný, KDS
10 hlasov
8
Peter Gogola, NEKA
10 hlasov
9
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
10
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
9 hlasov
11
Karol Konárik, SNS
9 hlasov
12
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
13
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
8 hlasov
14
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
15
Jaroslav Kuracina, NEKA
7 hlasov
16
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
6 hlasov
17
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
18
Róbert Huran, NEKA
6 hlasov
19
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
20
Vladimír Sklenka, NEKA
4 hlasy
21
Ľubomír Motyčka, NEKA
4 hlasy
22
Ľubomír Šesták, NEKA
4 hlasy
23
Iveta Majerová, NEKA
4 hlasy
24
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
25
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasy
26
Andrej Sliacky, SMS
3 hlasy
27
Janka Slaná, NEKA
3 hlasy
28
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasy
29
Igor Donoval, ASV
3 hlasy
30
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasy
31
Peter Rusnák, NEKA
2 hlasy
32
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasy
33
Janka Slobodníková, SĽS
2 hlasy
34
Jozef Smekal, NEKA
2 hlasy
35
Juraj Remšík, SMS
2 hlasy
36
Simon Barth, SMS
2 hlasy
37
Ľubomír Piterka, NEKA
2 hlasy
38
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasy
39
Jaroslav Maslen, NEKA
2 hlasy
40
Peter Majerský, KSS
2 hlasy
41
Zdena Bienska, SĽS
2 hlasy
42
Teodor Bindas, SMS
2 hlasy
43
Martin Baník, KDS
2 hlasy
44
Pavol Svetlík, SNS
1 hlas
45
Augustín Richtárech, OKS
1 hlas
46
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlas
47
Lukáš Ginič, SMS
1 hlas
48
Jaroslav Sekerka, KSS
1 hlas
49
Michal Rusko, NEKA
1 hlas
50
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlas
51
Jaroslava Miklóšová, SMS
1 hlas
52
Dana Hríbiková, OKS
1 hlas
53
Ivan Kostúr, KSS
1 hlas
54
Branislav Slaný, NEKA
0 hlasov
55
Jozef Sásik, SĽS
0 hlasov
56
Ján Jambrich, SĽS
0 hlasov
57
Milan Prašovský, SĽS
0 hlasov
58
Miloš Horný, SMS
0 hlasov
59
Roman Štrba, SĽS
0 hlasov
60
Igor Ďurana, SĽS
0 hlasov
61
Svetozár Tomič, SMS
0 hlasov
62
Karol Jadáš, KDS
0 hlasov

Volebná účasť

40,76 %

Historický vývoj

33,54 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,63 %
04.11. 2017 1. kolo 56,49 %
23.11. 2013 2. kolo 40,76 %
09.11. 2013 1. kolo 33,54 %